2733
2734
عنوان

کمردردبعد سقط جنین

294 بازدید | 20 پست

من 2ماه ونیم پیش سقط داشتم 1ماه و نیم بعد سقط کمردرد داشتم که خوب شد ولی باز الان دوباره درد گرفته ولی دردش سمت چپ کمرم هست مثل درد پریود نیست و معمولا اگه فعالیت زیاد داشته باشم اینجوری میشم.کسی بوده تا حالا مثل من باشه؟چیکارکنم ؟؟؟؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

توهفته6لکه بینی و درد داشتم خودش یهو سقط شد البته دردش زیاد نیود حتی خونریزی از خونریزی پری هم کمتر بود

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما چند ماه بعد سقط باردار شدی و چند ماه اقدام کردی?

۲ ماه صبر کردم ۴ماه اقدام کردم باردارشدم

۲ ماه صبر کردم ۴ماه اقدام کردم باردارشدم

بارداری اولی چند ماه اقدام بود?

وای دلم ضعف میره برای تیکر بارداری😰 خدایا امیدوارم نا امیدم نکن...ی صلوات مهمونم میکنید لطفا😥😘
2740

منم مث شما سقط داشتم در شیش هفتگی ..الانم تو اقدامم ماه دومه اقدامم.ماه قبل شیش روز غقب انداختم 

وای دلم ضعف میره برای تیکر بارداری😰 خدایا امیدوارم نا امیدم نکن...ی صلوات مهمونم میکنید لطفا😥😘
منم مث شما سقط داشتم در شیش هفتگی ..الانم تو اقدامم ماه دومه اقدامم.ماه قبل شیش روز غقب انداختم  ...

ایشالا بزودی مامان میشی نگران نباش😘

توهفته6لکه بینی و درد داشتم خودش یهو سقط شد البته دردش زیاد نیود حتی خونریزی از خونریزی پری هم کمتر ...

منم اینحوری شدم همین امشب سقط شد😭😭😭

میشه لطفا یهصلوات برای تو راهیم بفرستین.

فداتشم دعا کن برام این ماه بشم 😔 میگن عقب انداختن ینی رحمت اماده بارداریه ینی درسته?

فداتشم دعا کن برام این ماه بشم 😔 میگن عقب انداختن ینی رحمت اماده بارداریه ینی درسته?

منم دو ماه قبل بارداری عقب انداختم بااین که همیشه منظم بود.ایشالا که مامان شدی گلم

خیلی سخته میدونم گلم ولی امیدتو از دست نده ایشالا نی نی بعدی زود دنیا میاد

واااای عزیزم شما نی نی سقط شد چرا؟؟؟ همونی که دیشب تاپیک زدی راجع به کم محلی مادرشوهرت اینا وجاری..؟ ناراحت شدم برات 😢خدا کمکت کنه عزیزم

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘
2706