2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم خوب نوشو بگیر به نظرم حالا یکى که شلخته باشه و خوب مواظب نباشه و درب و داغونش کرده باشه نهایتش 450بده بهت ینى 200تومن اختلاف قیمت ٢٠٠تومن هم ارزش اینو نداره که نى نى رو تو تخت نو نذارى البته این نظر منه
در ضمن پیشنهاد من اینه که روبا نگیرى أصلا نمى ارزه من تا٦ماه نینیم خوابید توش از شیش ماه تخت و پارک گرفتم الانم که یکسالشه توش میخوابه تا دو سالگى یه تخت و پارک با قیمت مناسب بگیر چون همون کارایى رو داره من گراکو گرفتم ١٥ماه پیش ٨٠٠تومن خواهرم گرفت ٣٥٠ یه مارک دیگه دقیقا همون کارایى رو داره و خوشگلترم هست
ممنون خانمی برای راهنماییت سر پسرم خودم روبا داشتم و برا همون ٥ماه خیلی به خاطر شرایطم عالی بود و کمک.بعدش هم از همون فروشگاه ماکسی کوزی تخت و پارک گرفتم تا بک سالگیش.بعد هم که تو اتاق خودش رفت.