2733
2734
عنوان

پسردارشدن

538 بازدید | 19 پست

سلام کیا رژیم گرفتن ولتروزل مصرف کردند وروز تخمک گذاری اقدام کردن پسردارشدن

خدایا شکرت که دوباره حس مادر بودنو بهم دادی دامن همه ی منتظر هارو سبز کن به حق بزرگیت الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه خواستم زود بارداربشم یکی از دوستان رفته بود دکتر بهش گفته بود لتروزل استفاده کن برا پسردارشدن خوبه ولی من ۱۲ساعت قبل تخمک گذاری اقدام داشتم به نظرت میشه ضمنآ فولیم هم ۲۲بود دکتر گف برو امشب اقدام داشته باش

خدایا شکرت که دوباره حس مادر بودنو بهم دادی دامن همه ی منتظر هارو سبز کن به حق بزرگیت الهی آمین
من پسرم نه ماهشه

سلام عزیزم 

من نمیتونم برنج رو با زیره بخورم حالم بد میشه با فلفل سیاه میخورم مشکلی نیست ؟

اسطوخودوس دم میکنم میخورم برای قلیایی کردن بدن خوبه ؟

میشه بخاطر خدا راهنمایی کنی

سلام عزیزم  من نمیتونم برنج رو با زیره بخورم حالم بد میشه با فلفل سیاه میخورم مشکلی نیست ؟ اس ...

نمیدونم گلم من با زیره میخوردم ولی فلفل سیاهم گرمه خوبه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
سلام عزیزم  من نمیتونم برنج رو با زیره بخورم حالم بد میشه با فلفل سیاه میخورم مشکلی نیست ؟ اس ...

ماه اقدام از ۵ سیکل هرشب اسطوخودوس و رزماری دم کن بخور با نبات.توت فرنگی و موز و خرما زیاد بخور.۳روز اول پریود تخم هویچ هرروز ۳۰ گرم با نبات دم کن بخور

ماه اقدام از ۵ سیکل هرشب اسطوخودوس و رزماری دم کن بخور با نبات.توت فرنگی و موز و خرما زیاد بخور.۳روز ...

از الان اسطوخودوس بخورم مشکلی نیست ؟

اقدامم مرداد ماه هستش 

تخم هویج رو الان دو پریودی فقط تو پریودی خوردم یعنی هر روز بخورم اثرش بیشتره ؟

انقدر گرمی خوردم دهنم افت زده میترسم بدنم گرم بشه اسپرماا بسوزه 

برای مرد چی چیزی میدونید؟

شوهرم قرص میندازه ویتامین ای سی فولیک اسید با یه ویتامین خارجی هرشب سیاهدونه و عسل میخوره با چهار تا خرما دو شبه قرص کمر میندازه صبحا هم یه لیوان عرق کاسنی میخوره 

از الان اسطوخودوس بخورم مشکلی نیست ؟ اقدامم مرداد ماه هستش  تخم هویج رو الان دو پریودی فقط تو ...

زیاد گرمی نخور.اره خوبه الکارنتین و کیوتن هم بخوره. تخم هویچ فقط ماه اقدام بخور ۳ روز اول پریودی. اره بخور اسطوخودوس

زیاد گرمی نخور.اره خوبه الکارنتین و کیوتن هم بخوره. تخم هویچ فقط ماه اقدام بخور ۳ روز اول پریودی. ار ...

مرسی از توجه‌تون ♥️

غذا شما بیشتر چیا میخوردین 

من ک فقط گوشت گوسفندی میخورم با برنج روی برنج فلفل سیاه میریزم 

ولی روزایی ک مرغ یا استانبول‌ی غذاها ی سرد میزارم برای خودم سیب زمینی ابپز میزارم 

خیلی سخته غذا خوردن 

2706