2737
2739
عزیزم مرکز سونو با آزمایشگاه خیلی خوب ک رغتارشونم خوب باشه برا آن تی کجارو پیشنهاد میدی؟؟ متاسفانه ...

دکتر معتمد.. شالیکوبیه

راحت نوبت میدن ..دکتراشم خوبن .. 

یا مرکز تصویر برداری سالومه مقصودلو ...پنج آذره

. اینم خوبه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
دکتر معتمد.. شالیکوبیه راحت نوبت میدن ..دکتراشم خوبن ..  یا مرکز تصویر برداری سالومه مقصودلو ...

اره خود دکتر کابوسی امروز مقصودلو رو پیشنهاد داد ،پس خوبه؟

ازمایششم گف برو روبروش صدرا

حالا نمیدونم آزمایش و کاوش یا لاندا بهتر نیس؟

ممنون ک جواب دادی خواهر من خیلی اطلاعاتم پایینه بارداریمم ب مسی نگفتم نمیتونم بپرسم از کسی

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خود دکتر کابوسی امروز مقصودلو رو پیشنهاد داد ،پس خوبه؟ ازمایششم گف برو روبروش صدرا حالا نمی ...

آزمایشگاه دکتر بلخی عدالت 22 خوبه .. من همیشه اونجا رفتم از بقیه ازمایشگاها اطلاعی ندارم

قربونت.. خوشالم که تونسم کمکت کنم عزیزم

آزمایشگاه دکتر بلخی عدالت 22 خوبه .. من همیشه اونجا رفتم از بقیه ازمایشگاها اطلاعی ندارم قربونت.. خ ...

قوربونت برم مهربون 

دکتر مقصودلو کدوم دکترش بهتره میدونی؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️
2728
قوربونت برم مهربون  دکتر مقصودلو کدوم دکترش بهتره میدونی؟

خود دکتر مقصودلو بهتره

عزیزم پس سما مقصودلو رو تایید میکنی؟خیلی دلواپسم  سونو مهمیم هس اخه

مقصودلو کارش خوبه دیگه ..نمیدونم بازم ..

2738