2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشون از نظر بنده و ‌بسیاری از متخصصان رشته زنان و زایمان بهترین پزشک هستند دکتر تابنده هم از دوستان  و نزدیکان ایشون هستند واقعا الگویی در جامعه ی پزشکی هستند وکارشون هم بسیار قابل تحسین هست بسیار هم پزشک خوش برخورد و مردمداری هستند با آرزو موفقیت های روز افزون برای این پزشک متشخص

2728
عزیزم برا سزارین هم دستش سبکه آیا؟

کابوسی یا تابنده؟

نمیدونم من تجربه ای پیششون نداشتم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738
کابوسی گلم من موندم برم پیش کدوم دکتر ک کار سزارینش خیلی خوب باشه😞

بالاخره باید به یکی اعتماد کنی دیگه ..

کابووسی رو نمیدونم ولی تابنده رو خیلیا تایید میکنن... ک خیلی سرش شلوغه و معطلی برای ویزیت و وقت گرفتن داره

دکتر گواهی هم شنیدم دکتر خوبیه

من خودم پیش دکتر قنبرنژاد سز شدم

بالاخره باید به یکی اعتماد کنی دیگه .. کابووسی رو نمیدونم ولی تابنده رو خیلیا تایید میکنن... ک خیلی ...

خب از قنبر نژاد راضی بودی؟دستش سبک بود؟

نمیدونی کدوم دکترا هستن ک قبول میکنن بیان تامین اجتماعی؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد♥️
خب از قنبر نژاد راضی بودی؟دستش سبک بود؟ نمیدونی کدوم دکترا هستن ک قبول میکنن بیان تامین اجتماعی؟

قنبرنژاد خوب بود برام

تامین اجتماعی منظورت بیمارستان حکیم جرجانیه؟؟ 

قنبرنژاد اونجام هس .. ولی نمیدونم سز رو قبول کنه یا نه

قنبرنژاد خوب بود برام تامین اجتماعی منظورت بیمارستان حکیم جرجانیه؟؟  قنبرنژاد اونجام هس .. ول ...

عزیزم جای سزارینت بیشتر از یک وجبه؟؟

ممنون ک جواب دادی واقعا

عزیزم جای سزارینت بیشتر از یک وجبه؟؟ ممنون ک جواب دادی واقعا

نه بابا حتی شاید کمتر

الان دو سال گذشته چیزی معلوم نیس .. 

نه بابا حتی شاید کمتر الان دو سال گذشته چیزی معلوم نیس .. 

عزیزم مرکز سونو با آزمایشگاه خیلی خوب ک رغتارشونم خوب باشه برا آن تی کجارو پیشنهاد میدی؟؟

متاسفانه مهرگان تایم سونوی من دکتر نداره😫

2706