2733
2734
لیلی عزیز جاش زیاد مهم نیست می خوام مشاور خوبی باشه البته اگر در منطقه عظیمیه باشه بهتره ببخشید این تاپیک رو یادم نمی اومد تو کدام موضوع زده بودم امروز یاد گرفتم از روش جستجو هم می شه پیدا کرد واسه همین فکر کردم کسی جواب نداده و تایپیک رفته پایین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام چقدر نی نی سایت بهم کمک کرده البته مامانای عزیز 

زندگیم واقعا خراب بود همش دعوا ،متاسفانه خیانت همسرم 

منم رفتم کلینیک راه مهربانی با اینکه برام مسیرش دور بود از عظیمیه رفتم مهرشهر چند بار  ولی خدا خیرشون بده خیلی از زندگیم راضی هستم.

شماره مرکزشون 33520836

سلام :من هم برای مشاوره پیش از ازدواج  و موضوع دیگه رفتم پیش دکتر غلامی واقعا عالی بودن توصیه میکنم برای مشاوره خانواده اگرکرج زندگی میکنید و نیاز به مشاوره دارید برید کلینیک ایشون مشاوراشون خیلی مطرح هستند اکثرشون تو تلویزیون دیده بودم

شمارشو میزارم به نام مرکز مشاوره راه مهربانی33529277-026

مامانای عزیز از شما بابت معرفی مرکزمشاوره راه مهربانی و معرفی دکتر فرهاد غلامی واقعا ممنونم 

من خیلی ازشون کمک گرفتم البته مرکز مشاوره مهمی بود ولی بازهم تشکر میکنم

مامان های خوشگل اگر مشاوره خوب تو کرج میخواهید مرکز مشاوره راه مهربانی و دکترررر غلامی 

شماره تلفن کلینیک02633529277-

از دلساو حوری عزیز و نی نی سایت ممنونم که از طریقتون تونستم مشاوره خوبی داشته باشم برای مشکلی که داشتم رفتم مرکز مشاوره راه مهربانی دکتر افشین لطفی به من و همسرم کمک کردن و مشکلاتمون رو با روشهای علمی حل کردن خیلی با صبر و حوصله به حرفامون گوش میکنن و برای تک تک مشکلاتمون راه حل میدن 

2738

سلام عزیزم... دکتر شمس الله ابراهیمی  واقعا کارش عالیه . . خوش برخورد و خیلی خوب  برای حل مشکل راهنمایی میکنه ... خیلی باتجربه هستش   یه نکات کلیدی  معرفی میکنه که واقعا مفید و ثمره بخش هستش. من که خیلی راضی هستم . و ممنونم ازشون. در ضمن  قیمت مشاوره هاشون هم  خوبه .        اینم شماره تلفن

09122877547

سلام عزیزم...  دکتر شمس الله ابراهیمی  واقعا کارش عالیه . . خوش برخورد و خیلی خوب  برای حل مشکل راهنمایی میکنه ... خیلی باتجربه هستش   یه نکات کلیدی  معرفی میکنه که واقعا مفید و ثمره بخش هستش. من که خیلی راضی هستم . و ممنونم ازشون. در ضمن  قیمت مشاوره هاشون هم  خوبه .        اینم شماره تلفن

09122877547

سلام دوستان،دکتر غلامرضا رامفر رو کسی میشناسه تو این زمینه؟

بله، من جناب دکتر غلامرضا رامفر عزیز رو میشناسم.

چند بار پیششون رفتم راجع به هم خودم هم شوهرم 

به چنتا از دوستامو آشناهامم پیشنهاد کردم که ببینم نظر اونا چیه 

اوناهم راضی بودن

بنظرم یکی از بهترین مشاور ها و بهترین روان شناس کرج هستن ایشون 

پیش بقیه روان شناس ها هم رفتم اما ایشون رو چون بنده رو با راهنمایی هاشون کمک کردن و اثر داشته پیشنهاد میکنم 

بله، من جناب دکتر غلامرضا رامفر عزیز رو میشناسم. چند بار پیششون رفتم راجع به هم خودم هم شوهرم  ...

تشکر میکنم، برای مشاوره ازدواج پیششون رفتیم و تقریبا میتونم بگم راضی بودیم. 

Instagram: @sarvenaz.beautysalon
2706