2737
2739

ببخشید اول فکر کردم پرسیدی کی شش تا بچه داره، من دخترم ششمی،مدرسه شون کلاس تقویتی گذاشت براشون هزینه ش یه میلیون ،ولی من به خاطر ساعت های کلاسا که بد موقع بود دخترم و ثبت نام نکردم 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو خواب وبیداری فک کردم میگی کسی شیش تا بچه داره 😲

منم همین فکرو کردم 😀

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738

خواهر زاده من ششمه نه هیچ جا نمیره خواهرم اصراری نداره میگه بچه خیلی فشار بهش میاد اگه تونست خودش دربیاد بره مثل خودمون اون موقع بدون هیچ کلاسی دراومدیم به نظرم اصلا به این چیزا نیست

پسرم ششم هست 

مدرسه شاهد میره  کتاب های آی کیو و لوح برتر ویژه ششمی ها ( این دوتا کتاب نمونه سولات وردی سال های قبله )مدرسه تهیه و باهاشون کارمیکنه 

کلاس تقویتی و آمادگی برای تیزهوشان هم میزاره

به اضافه این که هرروز به بچه ها میگن بچه های پارسال که تیزهوشان و نمونه قبول شد ن رو بریدم اردو مشهد کلی خوردنی براشون خریدیم و پارکشون بردیم 

پسر من هم از شوق اردو درس می خونه

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی