2737
2739
عنوان

۶ بار سقط کردم سقط مکرر ناشناخته

| مشاهده متن کامل بحث + 14209 بازدید | 80 پست

عزیزم من شنیدم دکترفاطمه رزاقی خوبه من پیشش رفتم فهمیدم مشکل ایمنی وسپتوم و جهش داشتم اما فعلا اقدام نکردم واسه بارداری ببینم چی میشه نتیجه

ایشالا منم خیلی زود مادرمیشم یه دخترنازخوشگلوباهوش سالم  به دنیامیارم بغلش میکنم بوسش میکنم مال خودم میشه بگین ایشالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترها هم غیر مستقیم همین تخمک اهدایی رو پیشنهاد دادند اما مطمئن نیستم اون هم نتیجه بده باور کن اگه ...

میشی عزیزم. احتمالش خیلی بیشتره وا دوباره خودت اقدام کنی. 

پی جی دی هم کردی؟؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
من تو یه گروه بودم خانمی بود همینجور جنین هاش به ۴ و ۵ ماهگی میرسبدن میمردن اونم مثل شما همه کار کرد ...

رقیه کرمانشاهی رو میگی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
الان بچه داره؟

عزیزم گفتم دیگه خبر ازش ندارم البته یه شانس داشت اینکه یه دختر ۱۸ ساله داشت سقط بعد قلب انجام میدی یا قبلش بیشتر چند ماهگی ؟ ازمایش ژنتیکی دادین؟

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

یکی از دوستای خودم هفده سال منتظر بود ،سیزده بار ای وی اف انجام داده بود همشون سقط میشدنو نمیموندن ،اخر سرچهاردهمی رحمشو دوختنو بچه موند ،این بنده خدا انقدر گریه میکرد میگفت برای چی باید دکترا این قدر دیر این کار رو برام انجام بدن ،واقعا نمیشه به دکترا اعتماد کرد ،دلسوز نیستن باعمر وجوانیه یه نفر بازی میکنن

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد
2740
میشی عزیزم. احتمالش خیلی بیشتره وا دوباره خودت اقدام کنی.  پی جی دی هم کردی؟؟

بهتر از پی جی دی ، پی جی اس است که ۲۰ تا از جنین هام رو پی جی اس کردم قرض کردم وام گرفتم تمام پس اندازم شد ۲۰ میلیون دادم رویان 

جنین سالم انتقال دادند بهم اما بازم سقط شد

از اون روز به بعد شوهرم دیگه هیچ دکتری نمی یاد

عزیزم من شنیدم دکترفاطمه رزاقی خوبه من پیشش رفتم فهمیدم مشکل ایمنی وسپتوم و جهش داشتم اما فعلا اقدام ...

من هم بعد ۳تا سقط بچم رو مدیون خدا و بعد دکتر رزاقیم.‌

ولی داروهام همینایی بود که دوستمون استفاده کرده و جواب نگرفته.‌

اره چی شد خبر داری ازش ؟

والا چی بگم اخدین بار دوماه پیش باهاش حرف زدم خبری نبود. پاکروشم همین داروها رو میده دیگه

پاکروش دیوانه اس بابا فقط وقتش رو تلف میکنه.  شده بود ۵۶ کیلو😑

یکی از دوستای خودم هفده سال منتظر بود ،سیزده بار ای وی اف انجام داده بود همشون سقط میشدنو نمیموندن ، ...

بله منم در این مدت فهمیدم که انقدر سر دکترها شلوغ است و می خوان زود زود مریض ویزیت کنن که دقت لازم رو روی مریض ندارند و گاهی کوتاهی می کنن

بهتر از پی جی دی ، پی جی اس است که ۲۰ تا از جنین هام رو پی جی اس کردم قرض کردم وام گرفتم تمام پس اند ...

الهی بگردم عزیزم چه سخت چه سخت ای خدا

2706