2737
2739
عنوان

۶ بار سقط کردم سقط مکرر ناشناخته

| مشاهده متن کامل بحث + 14210 بازدید | 80 پست

عزيزم اگه ميشه بازم بيا از حالت و روش درمانت واسمون بگو  من تاره عضو شدم اگه مامان شدى كه خداروهزاربار شكر اگر هم نه كه بازم اميدت رو از دست نده كسايي بودن بعداز دوا و دكتر باردار نشدن بعد يهو خدا بهشون يه نى نى سالم داده همه چى دست خداست تا خدا نخواد برگ هم از درخت نمى افته 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

عزیزم من یکی از آشناهامون خیلی تلاش کردن ولی بچه دار نشدن بعد رفتن بچه چند ماهه گرفتن زندکیشون نجات پیدا کرد نمیدونی چه رنگی به قول خودش گرفته ....یکی دیگه هم تا دو ماه بچع نگه میداشت سقط میشد طفلی پنج بار حاملگی اخر تخمک اهدایی و رحم اجاره ای صاحب یه دخمل ناز شدن همش میگه کاش بجای اینکه اینهمه وقت هدر بده و پدرش دربیاد از اول این کارو میکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.عزیزم یکی از فامیلایه ما ۱۱بار سقط کرد آخراش روانی شده بود افسردگی شدید گرفته بود.اما دوازدهمی براش موند بعد از اون‌هم سه تا دیگه سالم بدنیا اورد الان یک دختر و سه تا پسر داره!

خدایاشکرت.
2731