2733
2734

سلام خواهش می کنم اگه کسی به خاطر میگرن شدید بوتاکس کرده بگه جواب داده ؟خوب بوده یا اصلن بی خوده هزینه کردن؟

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من واسه خط اخمم تزریق کردم میگرنم دارم اصلا تاثیری نداشت رو میگرن لامصب

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
خواهرم براي زيبايي انجام داد ولي گفت بعدش ميگرنم خوب شده،يه تير و دو نشون ديگه😜

وای قربونت بشم که اومدی ان شالله نی نیت سلامت بیاد بغلت.عزیزم خواهرت کجا انجام داد؟سردرداش بهتر شد

من واسه خط اخمم تزریق کردم میگرنم دارم اصلا تاثیری نداشت رو میگرن لامصب

راست می گی پس چکار کنیم اخه😢😢

2738
وا چه ربطی داره؟؟

چی چه ربطی داره نسترن جان؟دکتر مغزواعصاب بهم گفته برو بوتاکس کن برای همین تجربیاتو می پرسم

وای قربونت بشم که اومدی ان شالله نی نیت سلامت بیاد بغلت.عزیزم خواهرت کجا انجام داد؟سردرداش بهتر شد

والله ما كرجيم تو مركز بهبد انجام داد،البته خواهرم و من ميگرن عصبي و فصلي داريم،خودش كه خيلي راضيه،الان يه سالم هست ديگه انجام نداده،ولي ميگه همچنان خوبه،همش به من ميگه برو توام انجام بده،

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
راست می گی پس چکار کنیم اخه😢😢

عزیزم شاید واسه تو جواب بده برو یه امتحان بکن

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
عزیزم شاید واسه تو جواب بده برو یه امتحان بکن

می دونی من میگرنم شدید و هرروزه هست یه بار رفتم بوتاکس کردم زیاد اثر نکرد حالا یه دکتر دیگه می گه بوتاکس نوع گرون انجام بده اثر کرد شاید می خپام بدونم واقعن اثر داره بی خود هزینه نکنم😢

سلام  من هفته دیگه میرم دکتر مغز و اعصاب واسه میگرن  شاید انجام دادم  دکتر مغز ...

قند فراوان کدوم دکتر میری؟من می خوام کلینیک درد برم به نظرت مغزواعصاب بهتره یا کلینیک درد؟

منم همین الان میگرن یکم خفیف دارم شدید ک شد باید شیاف دیکلوفناک استفاده کنم که شیاف درمانه...من بعد زایمان دچهر میگرن شدم میگم شاید بخاطر خونریزی های پشت سرهم بعد زایمان دچار کم خونی شدم میگرن گرفتم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706