2733
2734

سلام دوستای عزیزم😍😍

اول از همه امیدوارم خدا به حق فاطمه زهرا قسمت تمام منتظرا بکنه 🙏🙏🙏

خانما من ساک پسرم و بستم شما ببینید کم و کسریی نداره میدونم که لباس زیاد گذاشتم تازه 1 دستم خود بیمارستان میده😏😏

پوشکم فردا براش میخرم که بعد از تحقیقات میدانی به این نتیجه رسیدم که پمپرز بگیرم😍😍

این شما واین هم ساک پسر گلم

در اخر من خودم برای اون جورابا و اون سرهمی سفیده که اندازه مورچس مردم😂😂😂😂

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خداروشکر، ان شاالله بسلامتی فارغ شین، لطفا برا منم دعا کنین، بعد چندتا بارداری ناموفق خیلی چشم انتظارم حامله شم، خیلی

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد. 

جان جان😍😍😍😍

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

اخه یه شب بیشتر که نگه نمیداره بیمارستان ...به نظرم کمتر بردار که تو بیمارستان میکروب نگیره

خدایا مرسی ازت ..خودت نگهدار بچه هام باش ...محمدطاها ...داداشی خیلی منتظرته ....امام رضا خیلی دوستت دارم 
چشمات نازه عزیزم

ای جان عزیزم انشاالله قدمش پراز خیرو برکت و خوشی باشه.عزیزم طبیعی یاسز؟

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

یه پارچه برای خشک کردن نوزاد بردار. و یه پتو کوچولو.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706