2733
2739
عنوان

ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 271 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

sinister

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2731
2740

کانجیورینگ 2 رو ببین آخر فیلم هم صدا ها و تصاویر واقعی اون موجودو ضمیمه کردن کلا کانجیورینگ بر اساس واقعیته و ازون جن گیراش فقط زنه زندس که نیروی ماورایی داشته و شوهرش تحصیلات مربوطه ک با هم کار میکردن و انگلیسی هم بودن ک آنابل هم جز یکی ازون اشیاست ک اینا تو موزه کاریشون توسط انجیل زتدونی کردن من ی ساله دور فیلم ترسناکو خط قرمز کشیدم

چجوری میبینید؟من به محض اینکه تاریک میشه کل فیلم ترسناکایی که تاحالا دیدم جلو چشمم رژه میره😅

میترسم بعضی وقتاولی باترس تمام هم نگاه میکنم ازفیلمای عاشقانه که بهتره

روزی کسی راپیداخواهیدکردکه گذشته شما برایش اهمیت نداشته باشد     چون میخواهدآینده ی شماباشد.....

آنابل ۱و۲

Insidious ۱و۲و۳

ماما

The boy

Lights out

احضار ۱و۲

خانه وحشت آمیتی ویل

کینه ۱و۲و۳

حلقه ۱و۲و۳

One missed call

It رو هنوز ندیدم الان میخوام ببینم😁

Paranormal activities 1-6

Dead silence

دیگه خاطرم نیست که بگم

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂
بچه ها جواب منم بدید ثواب داره

من کلا ازین سریاله خوشم نمیاد بنظرم خیلی بیخوده سریالا قشنگ تر ازین خیلی هست بیخودی وقتتو تلف نکن

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706