2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
فک نکنم آبله مرغان باشه تبخاله حتما

نه اتفاقآ منم میخواستم تاپیک بزنم بگم مننم 3تا زدم دقیقا نمیدونم چیکارکنم باهاشون

یه صلوات براشادی روح پدرم بفرستید.ممنون🙏💔                _کاربری دونفره اس
از عطاری سرخمغز بخر بجوشون آبشو صاف کن تو یه تشت بذار ولرم شه بشین داخلش آب رو آتیش فوری دونه ها خشک ...

تاچندروزطول میکشه بعد؟

چجوری خاکشیر دود بدم؟

من ۱۴همین ماه گرفتم تا روز ۷م دون درمیاوردم حتی قسمت تناسلیم بیشتر دون ها رو شکمم وسینه وپشتم وصورتم بود

من از ترس افسردگی گرفته بودم خارش داشت دیوونم میکرد

اینارو میگم رعایت کن 

من خودم همه سایتو زیررو کردم 

لباس گشاد نخی بپوش اصلا لباسی که بهت میچسبه نپوشیا یا پلاستیکی باشه

سعی کن به پهلو دراز بکشی رو دونه ها دراز نکش یا دیرتر خوب میشن یا جاشون میمونه

روزی چند بار عنبرنسا دود بده همه جات من روزی سه بار میدادم سریع خشک شدن

دست به هیچکدوم نزن نه صورت نه بدن مخصوصا صورت مال من چرکی وگنده شدن دست نزدم خودشون کم کم زخم میشن ومیفتن من انواع پماد گرفتم یکی دور روز مصرف کردم فقط ولی گذاشتم بحال خودشون از روز دهم مریضیم به بعد صورتم کم کم خوب شد الان اون دوتا گنده روصورتم یه هاله ای ازش مونده که هرروز بهتر میشه اگه دست بزنی چال میشه اینم بگم من هر زخمی افتاد سریع ژل الورا طبیعی یکی دوروز استفاذه میکردم رو جای زخمه چون من مثل چال بودن ولی درست شدن

سعی کن هندونه زیاد بخوری عرق کاسنی اب زیاد اصلا گرمیجات نخور تو گوگل سرچ کن غذا ونوشیدنی گرمی اونارو نخور

عنبرنسا من دود زدم روز اول خارشم ۵۰درصد شد روز بعد خارشم تموم شد فقط یکی دوروز اول من قرص هیدروکسی زین خوردم خارشم با عنبرنسا خوب شد

الان صورتم خوب شده بدنمم زخماش دارن میفتن خوب میشن

اصلا استرس نداشته باش مراقبت کن خوب میشی😘

اون خیچ علایمی نداشت یهو دونه زد بعدش تب خفیف کرد. اما من خودم دو روز تب و لرز و بدندرد داشتم بعد دو ...

کلا چندروز طول کشید چون مال من الان روزسومه وبیشترازهمه جا هم صورتم وشکمم میخارن صورتم قبلا صاااااف صاااف بود بدون هیچ لکه ای الان اینقدابله زده قرمززززز خیلی میترسمممم

کلا چندروز طول کشید چون مال من الان روزسومه وبیشترازهمه جا هم صورتم وشکمم میخارن صورتم قبلا صاااااف ...

تاولیه؟

حدود یک هفته میکشه تا درست شه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2706