2737
2734

سلام بچه ها معده ام چرا اینجوری شده  خداروشکر من تهوع نداشتم تا حالا اما اگه غذای تند بخورم غذایی که فلفلو ادویه گرم داشته باشه خیلی خیلی احساس تهوع پیدا میکنم و معده ام خیلی درد میگیره کلا شکمم درد میگیره😐😕امشبم سوپ خوردم یک زره تند بود من همیشه بعد شام یک وعده دیگه گشنم میشه😐که اگه غذا نخورم انگار میمیرم اما همینکه یکم سوپ خوردم گلاب به روتون معده وشکمم یکدفعه ای درد شدید گرفت و پنج دقیقه نشده همه سوپ سالم بالا اوردم 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
ضرر داره در بارداری
3
75%
😐یا معده من مشکل دار شده
1
25%
امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من اصلا به هیچ غذایی حساس نشدم و همه چی میخورم اما تازگی ها اصلا غذای تند یا ادویه دار نمیتونم بخورم ایا همه زن های باردار نمیتونن غذای ادویه دار بخورن ؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به خدا خیلی خوابم میاد

همین اندازه میگم طبیعیه

معده توی بارداری عضلاتش شل میشه نمیتونه مثه قبل باشه

ادویه اینا نخور که سورش معده میگیری

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
من اصلا به هیچ غذایی حساس نشدم و همه چی میخورم اما تازگی ها اصلا غذای تند یا ادویه دار نمیتونم بخورم ...

هنوز تهوع های تو از حالا شروع میشه عزیزم...چیزایی که ضرر دارن بهت هم کم بخور

2738
من اصلا به هیچ غذایی حساس نشدم و همه چی میخورم اما تازگی ها اصلا غذای تند یا ادویه دار نمیتونم بخورم ...

بخور اما کم ادویه باشه از فلفلم خیییییلی کم استفاده کن. مخصوصا ماه های اخر بارداری.

تهوع هم از همین روزا شروع میشه.انشالله که کلا تهوع نداشته باشی

😍😍😍😍😍
عزیزم فلفل و گرمیجات و ادویه کم استفاده کن.  چون خدایی نکرده باعث سقط میشه.

خدا رو شکر لکه بینی و...ندارم فقط تازگی ها اینجوری شدم واقعا غذای ادویه دار ضرر داره یعنی نباید مصرف کنم یا خیلی محدود کنم؟

عزیزم این مشکلات ماههای اول بارداری حتما پیش میاد حالا که فهمیدی دیگه ادویه نخور تا نی نی دنیا بیاد. منتظر ویار هم باش کم کم میاد سراغت و اول ۴ ماهگی همه اینا ناپدید میشه

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
عزیزم این مشکلات ماههای اول بارداری حتما پیش میاد حالا که فهمیدی دیگه ادویه نخور تا نی نی دنیا بیاد. ...

وایی چه ترسناک گفتی خواهر 😯من اصلا تحمل تهوع ندارم تا حالا چیزی نبوده که هفته ۹شدم خداکنه نیاد سراغ من و بقیه باردار ها 

عزیزم این مشکلات ماههای اول بارداری حتما پیش میاد حالا که فهمیدی دیگه ادویه نخور تا نی نی دنیا بیاد. ...

اول امضات خوندم بعد پستت گفتم ترسناک گفتی خخخخ ناراحت نشی دوستم ممنون از کمکت

2706