2737
2734
عنوان

خاطرات خنده دار تو مراسم فوت

61045 بازدید | 227 پست

سلام دوستای خوبم 

تا حالا خاطرات خنده دارتون در موقعیت های 

مختلف گفتیم اما خیلی موقع ها علی رغم ناراحتی برای از دست دادن عزیزی که داشتیم 

یک سری مسایل خنده دار هم مابینش اتفاق میفته 

لطفا بدون بی احترامی به همدیگر بیاید تعریف کنید دورهم باشیم 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

زنداداشم باماسنگین پارسال پدرش فوت کرد وما صورتمونو چنگ زنون رفتیم خونشون باسروصدارفتیم خونشون دیدیم اینا مثل سریالا یه موسیقی ملایم گذاشتن و کوچکترین گریه ای نمیکنن اونجابود که ماابروی داداشمونو بردیم😐😐وتو مراسمای دیگشون مثل خودشون دستکش توری با عینک زدیم و شرکت کردیم😯😯😯

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید تاپیک جالبی باشه 

اگر دوستان همکاری کنن قطعا جالب میشه

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
2728
زنداداشم باماسنگین پارسال پدرش فوت کرد وما صورتمونو چنگ زنون رفتیم خونشون باسروصدارفتیم خونشون دیدیم ...

وای مام داشتیم از این موردا 😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ما با دوستامون رفتیم مجلس ختم پدربزرگ یکی از بچه ها.... حالا هیچکی گریه نمیکرد

یکی از دوستامون با صدای بلند های های شروع کرد گریه کردن😁

انگار نامزدش بوده

مریم ریزه میزه اخراجــــی برای صدمین بار😁 

ده سال پیش مادر من و یه خانم همزمان باهم فوت شدن😔😔😔

به وصیت مادرم تو همون روستایی که متولد شده بود کنار پدرش دفنش کردیم و اونجا هم واسش مراسم گرفتیم

خانمی که با مادر فوت شده بود اسمش گلابی بود

هردفعه که مداح اسمشو میاورد یه عده میزدن زیر خنده

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2738
وای مام داشتیم از این موردا 😆😆😆😆😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بخدابعدچندسال دیده بودیمشون دخترمم دنبال سینی حلوا😐😐😐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

یه پسر جوونی فوت کرده بود خواهرش میگفت مادرم انقدر حالش بد بود و قاطی کرده بود  تو نراسم ختم یکی بهش گفت خدا پسرتونو بیامرزه. مامانم برگشت گفت‌حدا پسر شما رو بکشه😫

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
ما با دوستامون رفتیم مجلس ختم پدربزرگ یکی از بچه ها.... حالا هیچکی گریه نمیکرد یکی از دوستامون با ص ...

😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
پسرعمه م فوت کرده بوده خواهرش نشسته از خوبیای رژیم کانادایی می گفته 

😂😂😂😆😆😆😆

ده سال پیش مادر من و یه خانم همزمان باهم فوت شدن😔😔😔 به وصیت مادرم تو همون روستایی که متولد شده ب ...

روح مادرت شاد باشه 💜

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

پدر عروس عمم فوت شده بود رفته بودیم واسه تسلیت گفتم وقتی رفتم واسه خدافظی عروس عمم بغلم کردو گفت دیدی یتیم شدم دیدی بیکس شدن بابام رفت پشتم خالی شد منم اومدم دلداری بدم گفتم نه عزیزم مامان هست خاهرات هستن بابات هست تنها نیستی کلا یه نگام کرد ولم کرد حتما با خودش گفته چه خول مچنگیه😂😂😂

RPKHANMOHAMMADI@ایدی منه واسه گروه چالش پوست مو خانه داری تا عید لطفا پی ام بدید
2706