2737
2734

سلام دوستان من تیروئیدم 7.2 یعنی tshمقدارش اینه حالا ک هم ک باردارم نگرانم وایی اگه روی جنین تاثیر بذاره چیکا کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید بری دکتر بهت قرص بده کنترلش کنی وگرنه جای نگرانی نیست .مگه قبل بارذاری از ندادی

خدایا تو را قسم به مهربانیت طعم شیرین مادر شدن را به تمام زنان سرزمینم بچشان🙏
2731
2740

سلام.دوست من بعد یه ماه تاخیر رفت ازمایش فهمید بارداره تا اونموقع دکتر نرفت برای ایروئیدش دارو بگیره یعنی تا ۸ هفته هیچ دارویی نخورد الانم بچش دوماهشه سالم و صحیح نگران نباش برو دکتر بهت دارو میده

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اگه قبل بارداری تیرویید داشتی که داری قرص میخوری 

ولی باید بری دکتر غدد تا میزان داروی مصرفیت و تغیر بده حتما ( دکتر غدد برو .. نه دکتر زنان )

اگه هم قبلا نداشتی و تازه گرفتی اصلا نگران نباش خیلی از خانومها هستند که در دوران بارداری کم کاری میگیرن چون جنین خودش توانایی تولید تیروئید را نداره و از تیرویید مادر استفاده میکنه 

ولی بازم حتما باید به دکتر غدد مراجعه کنی تا تحت نظر ایشون قرص مصرف کنی 

و حتما حتما یادت باشه به محض تولد فرزندتون ... نوزاد در روزهای اولیه تولدش حتما باید ازمایش تیرویید بده

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

ممنون از دلداریتون قبل بارداری داشتم یه ماه دارو مصرف کردم پشت گوش انداختم زیاد جدی نگرفتم و همش فک میکردم کم کاری تیروئید باعث ناباروری میشه تا دیروز ازامایش دادم دیدم که کم کاری دارم پیش دکتر رفتم دوباره یه ازمایش دیگه نوشت انجام بدم بعد دارو میده