2733
2734

الکی هم استرس درست نکن برا خوت. هیچیش نیست خوب میشه .میدوتم چه فکرایی تو سرته اما همش بیهوده است. ببرش دکتر خیالت راحت راحت میشه

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تجربه ندارم ولی عزیزم حتما فردا ببرش دکتر

شاید خدایی نکرده خون پنهان نو روده باشه

ان شاالله که چیزی نیس

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2740
تب و لرز و سرماخوردگی داره

چی خورده  ؟ برای قهوه ای ها میگم.

ببین. خیال خودت رو راحت کن. یه دستکش بپوش دوسه تا از اون قهوه ای ها رو زیر انگشتان له کن. دور از جونش اگه خون باشه معلومه.

احتمالا ویروسه. سرماخوردگی هم داره 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اره ستاره 

عزیزم با اجازه از استارتر منم یه سوال از شما بپرسم

پسر من ۷ ماهشه چند روزه سرشو خیلی میخاره مخصوصا موقع شیر خوردن

از چی میتونه باشه

من چند روزه بهش زرده تخم مرغ میدم

ممکنه بهش حساسیت داشته باشه؟

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

[QUOTE=50196628]کوبیده خورده [/QUOTE

پس به نظر من که اصلا نگران نباش. همون تیکه های کوبیده است نتونسته هضم کنه طفل معصوم.هموناست مطمئن باش

2706