2733
2734
عنوان

خانواده شوهر بی فکر و بیخیال

1196 بازدید | 36 پست

آنفولانزا گرفتم از دیشب تو تب میسوزم خیلی حالم خراب بود اینقد فشارم پایین بود شیش جای دستمو سوراخ کردن ب زور رگ پیداکردن واسه سرم بعدش اومدم خونه(ما تو یه اتاق تو خونه پدرشوهرم زندگی میکنیم)شوهرمم سرکاره یه نفر نیومد بپرسه خوبی یانه نمیتونستم یه قرص بخورم یاحتی دسشویی برم خیلی نامردن خب شاید از شدت تب تشنج میکردم اونوقت چی😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا عادتشونو یا باشما مشکل دارن؟

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2731

جدا از اینا یک نسخه برات بگم عزیزم بهتر بشی. تا میتونی غذای سنگین و جامد نخود. آبمیوهگیری بذار کنارت هر سه ساعت اب سیب زرو شیرین با پوست بگیر بخور. به مدت سه روز.

این نسخه طب سنتی برای آنفلانزاست. اگر بتونی چیزی بینش نخوری که عالیه اگرم خوردی سوپ بلعور گندم ساده بخور

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
توقع و انتظار از خونواده شوهر ته حماقته😓😓

عزیزم فقط خانواده شوهر نیستن مادرشوهرم عممه هم عروسامم دخترعمه هامن همه فامیل نزدیکن خب جدااز عروس بودن دختر,برادر و دختر داییشونم معلومه انتظاردارم 

عزیزم فقط خانواده شوهر نیستن مادرشوهرم عممه هم عروسامم دخترعمه هامن همه فامیل نزدیکن خب جدااز عروس ب ...

خب باهم مشکلی دارین که اینطوری برخورد میکنن یا نه؟ چقدر بی انصافن کاش میرفتی خونه ی مامانت

کلا فک کنم!ی روز حالم بدبود کللللل روز ببین کل روز یعنی از صبح تا اخر شب ک شوهرم اومد هیچچچکس نیومد ...

وااای 😑😑😑

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706