2737
2734
عنوان

غار تنهایی آقایون

909 بازدید | 35 پست

خانومای متاهل عزیزم.میشه شماهم نظراتتون رو بگید؟

همسراتون در طول هفته چقدر برای تنهایی خودشون وقت میزارن؟

همینکه میگن آقایون رو چندساعت به حال خودشون بذارین بهش نیاز دارن.

مثلا برن پیش چندتا دوست.

شوهراتون میرن؟موافقین یامخالف؟

اگه رفتن وقتی برگشتن حالشون بهتربوده؟

کاری ندارم کجایی چه میکنی....بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود....    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من دو سه ماه یه بار با دوستاش میره استخر  منم همینطور . بنظرم لازمه آدم یکم با دوستاش خوش بگذرونه ولی هر چیزی حد داره 

واقعا چه فایده ای داره؟ بالای خط فقر باشی و زیر خط فهــم😕

اره من اجازه میدم.اخه چه اشکالی داره مردا در طول هفته سر کارن اگه گاهی بخوان برن با دوستاشون چه اشکالی داره ما خانوما هر جور هست با دوستو رفیقو خاله و مامان حالمونو خوب میکنیم اما مردا نمیتونن حرفاشونو حالشونو واسه همه بگن پس چه اشکالی داره چند ساعتیو با دوستاشون باشن تا حالشون خوب شه..من اولا شوهرم میرفت جای دوستاش خودم اجازه میدادم بعد که میومد خونه باهاش دعوا میکردم اما بعد که نشستم فک کردم دلم براش خیییلی سوخت .دیگه بهش چیزی نگفتم.مردن دیگه

مامان بزرگم همیشه میگفت:ننه خوشبختیتو جار نزن،نذار کسی بگه خوش بحالش،همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت🌼🌼🌼

شوهر من اوایل خیلی با دوستاش بیرون میرفت سرشم خیلی شلوغه ولی تا فرصتی پیدا میشد قرار میذاشت با دوستاش البته هر دفعه من کوفتش میکردم الانم دیگه نمیره اصلا یعنی جرات نداره بره کلا بی جنبه است یه بار اجازه بدم انگار برا هزار بار اجازه دادم 

😏😏
2740
ما خونمون کوچیکه تو خونمون ازین ژیگول بازیا نداریم جا برا خودمون کمه غارتنهایی رو کجا بذارم؟خخخ

ایشون برن یجا دیگه عزیزم

نشده تا حالا؟

هر هفته دور هم جمع میشن،‌ دوستاشون. یا مجردی یا متاهلی هر هفته بلااستثنا

موافق هستی؟

وقتی رفته و برگشته بهتر بوده اخلاقاش؟

غارتنهایی برای وقتایی هست که دلشون میخواد تنها باشن شوهر من وقتایی که دلش میخواد تنها باشه اکثر مواقع مشکل مالی داره که خودم درک میکنم و خونه رو آروم نگه میدارم 

منم بعضی وقتا غارتنهایی لازم میشم 😆

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
شوهر من دو سه ماه یه بار با دوستاش میره استخر  منم همینطور . بنظرم لازمه آدم یکم با دوستاش خوش ...

بعله کاملا موافق حدو حدود هستم.

والا من برای همسرم همچین حقی رو قائلم اما خودش استفاده نمیکنه نهایت تفریحش اینه خانوادگی با داداشم و زنش بریم بیرون 

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
اره من اجازه میدم.اخه چه اشکالی داره مردا در طول هفته سر کارن اگه گاهی بخوان برن با دوستاشون چه اشکا ...

فک میکنم منو شما بیشتر بهم شبیه باشیم.من در طول هفته  خونه ی مامانم رو دارم.دوره ی دوستانه ام هست بیرون و بازارهم هست

همسرم صبح تاشب سرکاره یه جمعه میره چندساعت یکم هضمش اوایل سخت بود مدام دعوا داشتم الان بهترشده.خودشم میگه گناه دارم یکم برم روحیه ام بهتره

2706