2733
2734
عنوان

کسی با جلوگیری طبیعی باردار شده ؟

56401 بازدید | 35 پست

سلام من جلوگیری طبیعی دارم، میشه باردارشد ؟

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

دوماه پیش سقط در هفته هفتم داستم بدون کورتاژ، الان ی،پریودی دیدم بعد اون، جلوگیری طبیعی داشتم، حس میکنم بارادرم  کسی شده باردار بشه با روش؟ 

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایبببببییییی خدا مگه طبیعیم جلوگیری اخه نمیگم بعضیا شش سال هفت سال با همبن روش جلوگیری میکنن ولی بخدا مطمئن نبس استرس نمیگیرین امکانش خیییلی زیاده حامله باشی

گفتم ببینمت شاید که ازسرم دیووانگی رود.......زان دم که دیدمت دیووانه ترشدم دیووانه ترشدم  
2731

ممنون مامان وینا

راستش من دلم میخواد باردار شم ، حالا فردا باید پریود بشم، پریودیم همیشه منظم و 28روزه بوده، ولی خبری نیس از هفته پیش رحمم تیر میکشه کرفتگی کمر و پا درد دارم دوس دارم بدونم احتمالش هس باردار شده باشم ؟

وایبببببییییی خدا مگه طبیعیم جلوگیری اخه نمیگم بعضیا شش سال هفت سال با همبن روش جلوگیری میکنن ولی بخ ...

من همیشه طبیعی جلوگیری کردم سه ساله. از اول ازدواج. هیچ استرسی هم نداشتم. ک...ا...ندوم که اصلا خوب نیست هیچی نمیفهمی😂قرص هم حالت تهوع میاره برام.

هیچ استرسی هم نداشتم☺فوقش یه نی نی میومد تو دلم دیگه... از خدامم هست😂

ممنون مامان وینا راستش من دلم میخواد باردار شم ، حالا فردا باید پریود بشم، پریودیم همیشه منظم و 28ر ...

خب اگه قصدت بارداریه چرا جلوگبری میکنی؟؟؟من شش سال از این روش استفاده میکنم فقط ی بار از دستمون در رفت و با همون ی بار باردار شدم ک البته سقط  شد ولی خب اون ی بار جلوگیری نکردیم نه اینکه با وجود جلوگیری باردار شدم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
بله 😄 میشه. مخصوصا اگر دو بار پشت هم باشه. چون پیشاب بار دوم از باقی مونده بار اول اسپرم داره.

اره دقیقاااا ...من خودم طبیعی جلوگیری میکنم اما ریسک و استرس زیادی داره  وقتی یه بار انزال شد دیگه نمیشه ادامه داد چون همون پیشاب دومی از بار اول اسپرم داره

من بچه اولم ازاسترس سقط شد بعد ی بار نزدیکبی باردار شدم، خیلی خوشحال شدم متاسفانه ی موضوع خونوادگی رخ داد از پس غذا نخوردم گریه کردم تو هفته هفتم بعد دیدن لک افتادم خون ریری شدید افتاد کورتاژ نکردم، جلوگیری طبیعی داشتم دوس دارم باردار بشم شوهرم بخاطر خودم جلوگیری میکنه چون سر بچه اول دید چقد افسرده سدم بعد سقط میترسه

من بچه اولم ازاسترس سقط شد بعد ی بار نزدیکبی باردار شدم، خیلی خوشحال شدم متاسفانه ی موضوع خونوادگی ر ...

بسین باهاش صحبت کن. صحبت کردن و به توافق رسیدن بهترین کاره عزیزم. مجابش کن که امادگیش رو داری. بهتر از اینه هر ماه منتظر باشی جلوگیری جواب نده و بخوره تو ذوقت

2706