2737
2739
عنوان

شیرم کمه،چکار کنم؟

141 بازدید | 11 پست

من ۵ روزه سزارین شدم.

۲ روز که اصلا شیر نداشتم.حالا هم که دارم مقدارش کمه.

بچه م باید یکسره در حال خوردن باشه.

یه لحظه در میاد از دهنش گریه میکنه.نمیدونم گریه ش بخاطر کمی شیر منه یا دلش میخواد همش بمکه.

البته بگم که حجم ادرار و مدفوعش خوبه

عزیزم من یه ماه طول کشید تا شیرم راه افتاد

فقط استرس نداشته باش و خوب بخور

بچه هرچقد مک بزنه شیرت بیشتر میشه پس نگران نباش حالا روزای اول با چند قطره هم سیر میشه

اگه دیدی نمیخوابه و گرسنه می مونه شبا بهش کمکی بده

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بادوم شیر زیاد میکنه دلستر هم همین طور اب و چای هم زیاد بخور لیموشیرین هم شیرزا

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2731

عزیزم فقط به بچه گرسنگی نده کمکی بهش شیر خشک بده شیرخشک بکشید تو سرنگ از کنار سینه کم کم بریزید دهنش در حین که سینه رو مک میزنه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2738
میگن اگه شیر خشک بدم بهش دیگه شیر منک پس میزنه! اینطور نیست؟

نه عزیزم فقط با شیشه ندید چون راحت ازش شیر میاد تنبل میشه دیگه سینه رو مک نمیزنه

کلا ۳۰ میل شیرخشک درست کن یعنی یک پیمانه تو هربار که میخوای شیر بدی از نظر زمانی هم باید یک و نیم ساعت فاصله بذاری بین وعده ها تا دلدرد نشه

عزیزم شایدشماهم مثل من هستی شیرت خوبه ولی بچت دوست داره همش مک بزنه اگه مدفوع یاادرارش خوبه پس شیرت کافیه دخترمنم اینجوری بودتایکماه یکسرسینه تودهنش بوددکترش میگفت بعضی ازبچهامک زدن دوست دارن