2752
2734
عنوان

دکتر خوب برای ختنه؟لطفا راهنمایی کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 199154 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من آقای عابدینی را توصیه میکنم خیلی صبور و باحوصله س 300گرفتن بچه م هم یه ذره گریه نکرد از حلقه استفاده کردن من راضی راضی راضی بودم به همه تون ایشونو توصیه میکنم 09398511772 هم مطب و هم بیمارستان و هم منزل انجام میدن
من آقای عابدینی را توصیه میکنم خیلی صبور و باحوصله س 300گرفتن بچه م هم یه ذره گریه نکرد از حلقه استفاده کردن من راضی راضی راضی بودم به همه تون ایشونو توصیه میکنم 09398511772 هم مطب و هم بیمارستان و هم منزل انجام میدن

پیش هر کی میبرید و هر جا میبرید بیمارستان پیامبران نبرید 

پیش دکتر محمد رنجبری هم نبرید 

کادر بیمارستان بسیار بسیار بی تجربه و برخوردها بد بخش اطفال در حد فاجعه 

کار دکتر رنجبری در مورد ختنه از همه اینا فاجعه تر 

سلام دوستان. من پسرم تازه به دنیا اومده خیلی بابت ختنه اش نگران بودم و متاسفانه دچار وسواس شدید شده بودم. دلم میخواست بچم حتی یک قطره هم اشک نریزه. اینقدر گشتم تا با یه دکتر اشنا شدم که خدا عاقبتش رو بخیر کنه. کارش فوق العاده است. بدون درد و بدون حتی قطره ای خون. فقط هم کار خننه انجام میده. گویا پروازی به شهرهای مختلف سفر میکنن و کار ختنه انجام میدن. جالب اینجاس که اجازه میده پدر و مادر هم کنار بچه باشن و خدمات قبل و بعد ختنه هم داره. شماره تماس میده که شب و نصف شب واسه کوچیکترین مشکلی تماس بگیرید. ضمنا در صورتی که ذره ای نارضایتی داشته باشید یا بچه ذره ای اذیت شد میگن برین پولتون رو از منشی پس بگیرین. خلاصه واقعا کارش محشره. مامانای گل فقط اگر راضی بودین واسم دعا کنید. راستی شماره دکتر رسولی

۰۹۱۲۸۳۹۴۷۵۶

سلام دوستان. من پسرم تازه به دنیا اومده خیلی بابت ختنه اش نگران بودم و متاسفانه دچار وسواس شدید شده بودم. دلم میخواست بچم حتی یک قطره هم اشک نریزه. اینقدر گشتم تا با یه دکتر اشنا شدم که خدا عاقبتش رو بخیر کنه. کارش فوق العاده است. بدون درد و بدون حتی قطره ای خون. فقط هم کار خننه انجام میده. گویا پروازی به شهرهای مختلف سفر میکنن و کار ختنه انجام میدن. جالب اینجاس که اجازه میده پدر و مادر هم کنار بچه باشن و خدمات قبل و بعد ختنه هم داره. شماره تماس میده که شب و نصف شب واسه کوچیکترین مشکلی تماس بگیرید. ضمنا در صورتی که ذره ای نارضایتی داشته باشید یا بچه ذره ای اذیت شد میگن برین پولتون رو از منشی پس بگیرین. خلاصه واقعا کارش محشره. مامانای گل فقط اگر راضی بودین واسم دعا کنید. راستی شماره دکتر رسولی

۰۹۱۲۸۳۹۴۷۵۶

سلام دوستان. من پسرم تازه به دنیا اومده خیلی بابت ختنه اش نگران بودم و متاسفانه دچار وسواس شدید شده ...

سلام کاروین جان. خیلی ممنونم از راهنماییت. من پسرم رو بردم پیشش. خیلی دکتر  خوبی بود. واقعا دمش گرم. البته دم شما بیشتر گرم. بچم اصلا نفهمید چه اتفاقی افتاده.  واقعا ازت ممنونم عزیزم. ایشالا دومادی پسرت جبران کنم. راستی یه سوال: واسه زردی نوزادان کسی رو میشناسی کارش خوب باشه؟

سلام خیلی ممنون بابت راهنماییت کارولین جان البته من از چند نفر دیگه هم تعریف دکتر رسولی رو شنیده بودم خداروشکر خیلی از کارشون راضی بودم ایشون هم تخصصی اینکار رو بلد هستن و هم تجرشون فوق العاده زیاده

خدا خیرشون بده

سلام دوستان. من پسرم تازه به دنیا اومده خیلی بابت ختنه اش نگران بودم و متاسفانه دچار وسواس شدید شده ...

سلام. من دنبال یه دکتر خوب برای ختنه خوب برای بزرگسال می گشتم از تو سایت خوبتون تونستم پزشک مورد نظرم رو پیدا کنم. هم از دوستان عزیزی که بزرگوارانه تجربیات ارزشمندشون رو به اشتراک گذاشتند ممنونم هم از مسئولیت محترم سایت نی نی سایت و هم از دکتر بسیار توانا و دلسوز جناب آقای دکتر رسولی.

همه ی شما عزیزان دغدغه ی چندین ساله ی من رو برطرف کردین. من مشهد نایب الزیاره ی همه ی شما عزیزان خواهم بود. و من الله توفیق

سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون. بیشتر از کار دکتر از رفتار خیلی مهربان و موجه ایشون خوشم اومد. تو این دوره زمونه اخلاق دکتر واقعا مهمه. مرسی کارولین عزیز.

2706