2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای ختنه؟لطفا راهنمایی کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 199154 بازدید | 159 پست
نی نی سایت نمیدونم چرا نظر منو پاک کردی شاید از دکترا پول میگیری تبلیغ میکنی ولی هر چقدر پاک کنی من ...

تو را خدا بگو ختنه پسرت چه عارضه ای داد؟؟؟؟؟؟؟ من خیلی استرس گرفتم!!!!!!!

یه پزشک خیلی مهمه که علاوه بر این که کارش خوب باشه برخورد واخلاقشم با بیمار خوب باشه  من دکتر ...

خب بگو کی بود؟؟؟ ما دیگه تو چاه نیفتیم!!!! این الان مثلا رازداریه که تو میکنی؟؟؟؟ خودت راضی میشی بچه یکی دیگه بره سر ختنه ساده ناقص بشه؟؟؟ اینها رازداری نیست بدتر گناهه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم پرستار هستم اما کسی را برای ختنه معرفی نمی کنم اما چند تا توصیه می کنم امیدوارم به کارتون بیاد

می خوام چند تا اشتباه بزرگی که مادران از سر بی اطلاعاتی انجام میدن بگم

1- هرگز برای ختنه بیمارستان نبرید# فقط مطب خصوصی ببرید# چون دکتر خصوصی هست و حواسشو جمع می کنه و همه چی را رعایت میکنه 

2- هرگز برای ختنه پیش دکترای جوان و بی تجربه و سهمیه ای نبرید و وقت بزارید بگردید دکتر مجرب کاربلد پیدا کنید

3- هرگز برای ختنه زیر بار بیهوشی و اتاق عمل نروید که خیلی عوارض داره. بیهوشی باعث اختلالات مغزی در کودکان و تاثیر منفی در آینده آن ها می شود

4- هرگز برای ختنه روش سنتی را انتخاب نکنید چون توصیه وزارت بهداشت به روش حلقه هست نه سنتی

منم بخاطر برخی مسائل تو دلم از اسم ختنه هم وحشت داشتم! چندبار رفتم پیش متخصص... اما وسط مطب

پاشدیم!! اومدیم بیرون!

وحشت داشتم خوب ساده که نیس!! ... خودتون میفهمین چه حسی داشتم

نذر کرده بودم اگه راضی راضی بودم !! دکتر ختنه پسرمو به همه معرفی کنم

اما آبان پارسال دوسه تا از فیلمهای واقعی ازاتاق ختنه دکتر بلندی رو شوهرم نشونم داد

باورم نمیشد گفتم تبلیغاته و فلان و بهمانه!!....

پاشدیم از ساری رفتیم شهریار مطب دکتر بلندی به چشم خودم دیدم از فیلماشم بهتر بود انگار رفته بودیم مهمونی!!!

بچه م داشت بازی بازی میکرد ! ختنه شد!! نه دردی نه خونریزی داش نه بیهوش شد و ... بایس خودتون تجربه کنین! شنیدن کی بود مانند دیدن

همونروز نذر کردم گفتم آقا دکتر بلندی اگه راضی باشما ا!!! به صد مامان دیگه میگم بیان پیش شما!! دکتر خندید

از شهرمون ساری تا حالا ۴ تا از فامیلامونو فرستادم پیش دکتر بلندی تهران

شما هم انشالا راضی میشین حتما می دونم میشین لطفا این طور دکترا ر و به بقیه مادرام معرفی کنیم سردرگم نشن وقت ختنه بچه هاشون

حتماً فیلمهاشون ببینین هر چی بگم کمه بیشتر از صد تا فیلم از همه مراحل ختنه توسط دکتر بلندی هست تو اینترنت خوب بهرحال ۲۷ سال تجربه دارن ایشون

لینکیش براتون میذارم همینجا:

https://ifilo.net/DrBolandi/videos

دومی

https://www.namasha.com/channel7175592040

بهترین دکتر ختنه: دکتر بلندی

بدون درد ختنه میکنن بدون خونریزی و بدون بیهوشی

پسر من و همه خواهرزاده هامو فقط پیش دکتر بلندی ختنه کردن

>>>>>>تو گوگل بنویسین : فیلم ختنه دکتر بلندی

صدها نمونه کار ایشون هست.

بهتره خودتون ببینین! عالی ی ی ی ی

به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست

به نظرم تا فیلم ختنه و نمونه کار یه دکتری رو ندیدی نباید بری بچه تو ختنه کنی!

خیلی ساده س ! همین الان تو گوگل بنویس : فیلم ختنه

اول فیلم های ختنه و نظرات پدرمادرای بچه ها رو ببین

بعد آقاکوچولوتو ختنه کن!

بهترین دکترختنه دکتر بلندی

باید اخلاقشو مهارتشو ببینین

۲۷ سال تجربه چیز کمی نیس!

۰۹۱۹۵۴۰۰۶۹۹  اگه عوض نشده باشه

بچه ها انگار اومده بودن شهر بازی

فیلم ختنه دکتر بلندی حتما ببینین! عالیه

از بچه ۷ روز تا ۹ سال رو قبول میکنن

پسرم دنیای زیبای من

دکتر بلندی کارشون عالیه عالی ی

کلینیک تخصصی ختنه با بهترین تجهیزات و امکانات دارن و

اخلاق شون عالی و مهارت بالا دارن ۲۷ سال سابقه ختنه دارن

تلفنش ۶۵۲۲۸۹۶۲  بود اگه عوض نشده باشه

سرچ کن تو گوگل: فیلم ختنه

بهترین فیلمهای « نمونه کار ختنه » مال ایشونه

بچه ها نه درد میکشن نه خونریزی دارن همه راضین واقعا دکتر با سواد و با تجربه س

این فیلم ختنه عالیه حتماً ببینین:

لینک فیلم ختنه

درسته بهترین دکترختنه دکتر بلندی

چون ۲۴ ساعته تا پایان ختنه همراه واقعی والدین هستن

از ایتا  روبیکا حتی واتساپ عکس نی نی رو میفرستی آنلاین ویزیت میکنه رایگان!

تلفن مستقیم میده به والدین ۰۹۱۹۵۴۰۰۶۹۹

همین استرس من رو کنترل کرد اولش خیلی از ختنه می ترسیدم اما برام خیلی ی ی راحت بود