2737
2739
عنوان

لک دیدم

380 بازدید | 15 پست

سلام. من دقیقا امروز هفت هفته هستم.طرفای ظهر یه لک قهوه ای دیدم. الانم باز یکم خونابه دیدم. چیکار کنم حالا؟یعنی داره سقط میشه؟هنوز واسه قلبش نرفتم سونو😢😢😢😢

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم هیچی نیست واسه لانه گزینیه

فقط استراحت کن استرس نداشته باش

فردا برو دکتر بهت شیاف میده

منم بودم هیچی نیست

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔

نه عزیزم من تا 9هفته ام لک شدید داشتم قلبشم زد سقطم نشد با شیاف و نزذیکی نداشتن خوب شد من الانم نزدیکی کنم هم حالم خیلی بدتر میشه هم لک میبینم اگه قطع نشد برو فردا دکتر و سونو خیالت راحت شه

2740

[QUOTE=50099353]عزیزم مگه لانه گزینی جنین قبل از پریود نیست ؟😩[/QUOTEنبود 

منم زمان خودم که تونت سرچ کرثم لانه گزینی جفت بود عزیزم 10 شب شیاف گذاشتم

همش ترشح قهوهای یا خون ابه داشتم

خداروشکر الان کوچولو 7 ماهشه داره با یدونه دندونش دستمو گاز میگیره

واسه همین میگم استرس نداشته باشه

من خوثم خیلی استرس داشتم حتی سری رفتم سونو اما هیچی نث

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔

نترس من هم تواین بارداریم هم توبارداری قبلیم اوایل بارداری لک دیدم ولی مشکلی پیش نیومداماحتمان برودکترواستراحت کن ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️
نترس بابا طبیعیه...استرس نداشته باش...شوهری رو بفرست شیاف بگیره بزار....تا فردا بری دکتر....استراحت ...

مرسی عزیزم.بدون نسخه میان شیاف رو؟

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی.