2733
2734
عنوان

رو مخ ترينشون چيه؟

374 بازدید | 47 پست

رو مخ ترين رفتارى كه باعث ميشه واقعا از يكى منزجر بشين چيه؟؟؟ 

من خودم اينايي كه حقوق زنو مرد رو يكسان نميبينن.اين رفتارشون ميتونه منو بكشه از حرص.اينكه اگه يه كار كنى ميگن نكن بعد خودشون ميكنن ميگى چرا ميگن ما مرديم شما زنين ؟ زنو مرد فرق دارن 😡😡😡😡😤😤😤😤😩😩😩😩 مديونين فكر كنين شوهرم اينجوريه هااااااا 😂😂😀

و اينكه همه رفتارا واسه بقيه بده واسه خودشون خوب اگه انجام بدن.

اهان دروغم خيلى رو اعصابمه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکیش همونکه شما گفتی

و اینکه یکی بیخودی از خودش تعریف کنه میره رو نروم ..

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

از ریا مخصوصا ریای مذهبی،و اونهایی ک با ریش نون میخورن

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
2738
من فرداشب خیلی رو اعصابمه.. خیلی ناراحتم دلم میخاد خودکشی کنم فقط..

چرا خودکشی ..

کاش زودتر تموم شه .. من بدم میاد ازین مراسمات

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706