2733
2734
عنوان

ماماناي دوقلو ٩٧

| مشاهده متن کامل بحث + 67401 بازدید | 322 پست
استراحت مطلق حالا نكن واي به صورت كلي خيلي بايد مراعات كني به خودت استرس نده، اين دكترتم چه حرفي ز ...

آره استرسم و چند برابر کرد.این آمپول پرولوتون مگه برا زایمان زودرس نیس؟دکترم هیچ قرص و آمپولی نداد بهم.دکتر خوبیه معروفه توشهرمون.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دكترم وقتي فهميد دوقلو باردارم بهم گفت بارداريت پرخطر من انقدر غصه خوردم گفتم حتما سقط ميشن ولي بعد فهميدم كلاااا بارداري دوقلو رو ميگن پرخطر ديگه توكل بخدا كردم ايشالا كه ني ني هاي همه به سلامت بدنيا بيان

2731
سلام  منم شش روز هست كه متوجه شدم دوقلو دارم هشت هفته و شش روز ام تو سونو يه ساك بارداري بود ...

ما تلگ..رام گروه داریم همه مامانا دوقل و سه قل دارن دوس داشتی پیام بده ببرمت

خدای مهربون و بخشنده هزاربارشکر بخاطر موهبتی که به من و همسرم دادی.
تبریک میگم، به سلامتی آن شاالله، طبیعی باردار شدین یا با دارو و آی وی اف؟

ممنون عزیزم بارداریم طبیعی بود . چون تو فامیل هم دوقلو نداشتیم خیلی شکه شده بودم و باور نمیکردم😊😊

ممنون عزیزم بارداریم طبیعی بود . چون تو فامیل هم دوقلو نداشتیم خیلی شکه شده بودم و باور نمیکردم😊😊

خییلی هم عالی ، همسانن تو یه ساک یا دوتا جداگونه، جنسیتشون چی هست؟

پیشگیری هم داشتی؟ طبیعی بوده یا با قرص؟ آخه میگن قرصها ی پیشگیری احتمال دو قلو زایی دارن

2706