2733
2739
عنوان

بارداری و توهمات و ترس و....

3189 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها ازوقت باردار شدم همیشه یه ترسی تو دلمه خدانکرده سقط نشه خیلی میترسم خییییلی .قبل بارداری و تو بارداری هم چند بار خواب نوزاد دیدم که مثلا بچه خودمه حتی حس مادری بهش دارم بغلم میکنم تا بخوام شیر بدم بیدار میشم .اینا بیشتر منو میترسونه .واینکه حالت تهوع و .....ندارم فقط گاهی احساس تهوع دارم و وضع الانم زیاد فرقی نداره با قبل بارداری دیروز و امروز هم کمرم در میکنه شبها تاصبح نزدیک ظهر همش استرس و ترس دارم خداروشکرلکه بینی هم ندارم حتی ترشح هم خیلی خیلی کم دا رم اونم گاهی همه چی هم میخورم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

حتی گاهی هوس های بارداری هم دارم مثلا هوس ترشی و لواشک و چیزای شور .اولین سونو واسه ساک حاملگی هم رفتم دکتر گفت خداروشکر همه چی نرماله و داره به سلامتی قلبش تشکیل میشه اما بازم نگرانم .شماهم همینجوری بودین ؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان که خوبه من هفته هفدهمم بازم این ترس ولم نمیکنه

حالا فردا انشالله میرم سونو انشالله قلبش درست شده باشه اما خیلی استرس و ترس دارم خیلی زیاد چون اینجا کسایی رو دیدم بدون لکه بینی و ....یکدفعه سقط شده بچه شون 

سلام 

عزیزم این ترسا تا حدی طبیعیه سعی کن کنترلشون کنی بیخیال باش بسپر به خدا  خدا خودش مواظب نی نی ها هست

منم وقتی باردار بودم ماه های اخر نگران سالم بودنشو داشتم 

زیاد بهش فکر نکن و از ته دل بسپر به خدا 

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

منم هیچ حالتی ندارمممم.

کلافه شدما

فقط سینه هام درد میکنه.

فقط روز شماری میکنم زودتر بگذره برم.سونو قلب.

البته فقط گاهی سمت راست شکمم انگار ضربان داره.ممکنه تپش قلب بچه باشه ؟؟؟یا توهمه.

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
پس من چی بگم که دوتاسقط داشتم باردار بشم میمیرم از استرس😭😭😭

انشالله خدابهت یه نی نی سالم بده عزیزم .من کلا ادم استرسی هستم و باردارم شدم خیلی شدید شده

2740
انشالله خدابهت یه نی نی سالم بده عزیزم .من کلا ادم استرسی هستم و باردارم شدم خیلی شدید شده

مرسی عزیزم . تو که سونو دادی مشکلی نبوده پس نگران نباش هیچی نمیشه گلم ..من خودمم خیلی استرسی ام . بالاخره این روزا هم میگذره

حتی گاهی هوس های بارداری هم دارم مثلا هوس ترشی و لواشک و چیزای شور .اولین سونو واسه ساک حاملگی هم رف ...

خداروشکر 

عزیزم مطمئن باش قلبشم تشکیل شده ایشالا که 9 ماه بارداری رو به سلامتی طی کنی و نی نی خوشگلتو بغل کنی❤❤❤❤❤

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
منم هیچ حالتی ندارمممم. کلافه شدما فقط سینه هام درد میکنه. فقط روز شماری میکنم زودتر بگذره برم.سو ...

ببخشید رک میگم منم دوبار بعد از ن ز د ی ک ی همین که کارتموم میشه یه چیزی مثل ضربان احساس میکنم پایین شکمم چند دقیقه اول دست بزارم هم قشنگ و واضع احساس. میکنم ولا منم نمیدونم بخاطر قلب جنین میتونه باشه یانه 

معمولا همه این ترسارو دارن چون جون بچشون در میونه! 

منم همش میترسیدم نکنه من کاری کنم بچم تو خطر بیافته چند بار زمین خوردم لکه بینی داشتم مایع بچم هی کم میشد رسما پدرم دراومد ولی خداروشکر بچم صحیح سالم کنارمه!! 

انقد استرس الکی به خودت نده خودتو بچتو بسپار به خدا انشاالله خودش هواتو داره من که فقط میسپاردمش به خدا خودشم هواشو داشت

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2706