2733
2739
عنوان

اونایی که توی بارداری پریود میشدن لطفا بیان... لطفا لطفا کمک فوری

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بعد از دوماه که پریود نشده بود رفته بود دکتر و سو نو که فهمیده بود چندین ماهه بارداره

اون دو ماه پریودش مثل سابق بود؟ یا کمتر؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
نمیدونم چون خیلی توضیح نمیده آخه سنش بالا بود و داماد داشت فکر نمی کرده که باردار باشه دیگه وقتی فهم ...

وااای با وجود داماد ...

ای جان ... چه جالب

یهو ببینی 5 یا 6 ماهه حامله ایی ... خوشبحالشون ویار نداشتن

تقدیم به همسرم :   من اگر رشته پیمان تو بستم ز ازل .... پای پیمان توهم تا به ابد ایستادم    
شاید هورمونات بهم ریخته که بی بی هم مثبت کاذب نشون میده شاید بخاطر قرص و ... تغییرات هورمونی داری ...

گفتم که من چون سابقه سقط دارم و باید هپارین مصرف کنم نگرانم

2740

ان‌شالله خیره 

اگه لک بینی داری موقع گرفتن نمونه ادرار دقت کن

اگه یکم خون قاطی بشه ، بیبی چک مثبت میشه و هاله میندازه

ان‌شالله بزودی حامله باشی و نینیتو به سلامت بغل کنی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
دوستای عزیز یعنی تا حالا کسی تجربه بارداری و پریودی رو با هم نداشته؟؟؟

من لک بینی داشتم ک با آمپول و شیاف رفع شد.ولی یکی از دوستام تا ماه ۳سر یه تاریخ مشخص پریود میشد

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
من لک بینی داشتم ک با آمپول و شیاف رفع شد.ولی یکی از دوستام تا ماه ۳سر یه تاریخ مشخص پریود میشد

بعدا فهمیده بود بارداره تو این سه ماه؟ کی ازمایش خون داده بود؟ پریوداش مثل سابق بود یا فرق کرده بود مقدارش و مدلش؟

بعدا فهمیده بود بارداره تو این سه ماه؟ کی ازمایش خون داده بود؟ پریوداش مثل سابق بود یا فرق کرده بود ...

ماه۲فهمید ک بارداره ک رفت آز خون داد ک متوجه شد

پریوداشم سر تاریخ و مثل همیشه بود تاماه۳پریود میشد

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706