2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خونمون دوطبقه هست مستاجر داریم مامانم بلد نیس کوفته سبزی درست کنه مستاجرمون خمیرش اورد گفت درست کنین ما طبقه پایین هستیم خلاصه مامانم گزاشت رو گاز گفت حواست باشه ها گفتم باشه خلاصه اومدم طبقه ی بالا با دختر مستاجرمون قصه کردن یهو یادم اومد که کوفته رو گاز هس اومدم پایین دیدم ابش تموم شده ولی هنوز نسوخته با دستگیره اوردم بالا به زن مستاجرمون گفتم وای اب نداره چیکارش کنم مامانم میکشه منو گفت اشکال نداره برو پیاز داغ بگیر دوباره کوفته بنداز داخلش من با دستگیره گرفته بودم که بیام پایین با دختر مستاجرمون به هم خوردیم یه دوتا از کوفته ها ریخت بعد اومدم از تو کوچه بیام داخل خونه دستم گرفت به قابلمه سوخت ولش کردم هر یه کوفته ایی یه جا رفت منم از ترس مامانم کوفته ها رو جمع کردم شستم درستش کردم دادم بهشون خوردن ولی خودم نخوردم چندتاش که خیلی گلی شده بود جمع نکردم بعد ظهر بابام اومد خونه به مامانم گفت تو کوچه خر یا اسب رد شده مامانم گفت چطور مگه گفت اخه دم در خرابی های اسب و خر هست

2738

طوطی داریم یه بار هم اومدم قفس طوطیمون جابه جا کنم از بالای سر بابام رد شدم خواب بود قفس طوطیه جابه جا شد هر چی کثیفی طوطیه بود ریخت رو سر بابام بیچاره از خواب پرید نصف شبی رفت سرش شست 

اینو همسرم تعریف می کرد

یه روز تو مغازه منو دو تا از مشتری ها نشسته بودیم،منتظر بازیه فوتبال 

همین که تازه بازی شروع شد،یکیشون گفت 

اینا بازی شروع شد

دومی گفته 

عه چند چندن؟؟؟

اون یکی گفته ،،،بازی که تازه شروع شده ،به نظرت چند چنده؟؟؟

شوهرم می گه  ،من که اون پشت خودم رو نگه داشتم نخندم ،،،اما طفلی حسابی ضایع شده

بیچاره می خواسته مثلا یه حرفی زده باشه،خودش رو قاطیه اینا بکنه😂😂😂😂

می گه زود رفت طفلکی 😜😜😜😜

دخترم❤❤❤هلیااااااا

یه بار دیگه هم بابام خواب بود چندتا بادمجون برداشتم که پوست بگیرم از رو سرش رد شدم همون بادمجونی که از همش بزرگتر بود افتاد رو سر بابام از خواب پرید عصبی بود من هم نمیتونستم جلو خندم بگیرم نمیدونستم چیکار کنم