2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم برای بعضیا

2453 بازدید | 173 پست

سلام

دوستای خوبم هیچ وقت فکر نمیکردم همچین تاپیکی بزنم 

اما واقعا دلشکستن تو این سایت عادی شده و هرکسی که دوس داره هرطور که میخواد تایپ میکنه بدون اینکه ذره ای به خودش زحمت بده و فکر کنه شاید حرفم اشتباهه 

من از سال ۸۵ اومدم جزیره تک و تنها سال ۸۸ شروع کردم به کار کردن سال ۸۹ رسما زندگی مشترکم رو شروع کردم 

اینکه یکی از نظر خانوادگی مشکلی با اعضای خانواده اش نداشته باشه یا خانواده ی همسرش رو دوست داشته باشه اینقدر فهمش مشکله؟؟؟؟من تا ساعت ۲ یا ۳ سرکار هستم دوستان وکیل و حقوقی میدونن گاهی اوقات امکان داره یه دادگاه ۱ ساعت طول بکشه گاهی ۵ ساعت بستگی به پرونده و روندش داره 

من دفتر کم میرم چون منشی دارم و همسرمم تو دفتره اگر قرار کاری داشته باشم همههنگ میکنم و بعد میرم 

برای کارهای خونم کسی رو دارم که انجامش میده 

باید همه ی اینها رو توضیح بدم؟؟؟؟

اینکه به خانواده ی همسرم بی احترامی نمیکنم غلوه؟؟اینکه عاشق همسرمم غلوه؟؟؟؟؟

باید بگم همسرم بیماری قلبی داره و من از این موضوع رنج میبرم؟

من چون تو جزیره تک و تنهام این سایت رو شانسی پیدا کردم و تو هر فرصت کوچیک میام اینجا تا تنهاییم رو کمتر حس کنم 

به خداوندی خدا که بعضی ها به راحتی دل شکستن رو انجام میدن و شده جز روتین زندگیشون

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خو ببخشید تقصیر خودتونه ک زندگیتون رو کامل وصف میکنین تو سایت 

لزومی نداره خو 

جدا از این بحث گفتم 

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
2738

عزیزم ناراحت نشو.متاسفانه خیلی ها نمیتونند این چیزهارو باور کنند.فقط باید بشنوی و رد بشی.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

واقعا بعضی حرفا ناراحت کنندس

بایدهمیشه ناله کنی تا یه عده باور کنن

بعضیا هم اینقدر راحت راجع به زندگیت حرف میزنن که انگار بیشتر ازخودت اززندگیت سردرمیارن.

خودتو ناراحت نکن عزیزم. چیز جدیدی نیس

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بله متأسفانه دیشب همچین چیزی برای من پیش اومد ، فکرشو نمی کردم ، همیشه احترام نی نی سایتی ها رو داشتم و دارم و خواهم داشت ، بارها شاهد ریپلای های بد بودم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بگن

به دل نگیر

اون روز به من کلی یکی فحش داد که چرا به مادرشوهرت توهین کردی در حالیکه مطمئنم حاضر نیست یه ثانیه با همچین آدمی برخورد داشته باشه

کلا آدمها از بدی های زندگیشون میگن و انرژی منفی رو به بقیه میدن

عکس دفترچه وکالتمم گذاشتم دوستانی که شک داشتن😐

برام مهم نیست اما واقعا اذیت میشم این چیزا رو میشنوم 

هرتاپیکی کمکی خواستن بدو بدو رفتم ببینم شاید کمکی چیزی افتخار میکنم به این موضوع کما اینکه تو خصوصی هم اگر کمی دیر میشد بعضی از دوستان با الفاظ الووو ما رو سرکار گذاشتی چرا جواب نمیدی استقبال میکردن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بیخیال بابا،تو زندگی واقعی چپ و راست بعضیا دل ادمو میشکنن رودررو،حالا اینجا که دیگه مجازیه

خشم بیش از حد گرفتن وحشت ‌آرد و لطف بی‌وقت هیبت ببرد ،نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند...
2706