2733
2739
عنوان

کسی dysport تزریق کرده برای درمان واژینیسم ؟ خواهش می کنم کمک کنین ...

| مشاهده متن کامل بحث + 56155 بازدید | 690 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یه سوال مهم
هر کی بعد ازدواج باکره باشه واژینیسمه
یا احتمال داره اشکال از پسره باشه

خواهر من دو سال پیش بعد حدود چهار سال زندگی از شوهرش جدا شد در حالی که دختر بود
ولی شوهرش سریع حالت ن ع و ظ از دست میداد
دکترم هم معاینه اش کرد و گفت اتفاقا باید خیلی راحت این کار انجام میشد چون بدنت خیلی انعطاف داره و...
البته شوهرش خیلییییییییییییییییییییییییی عوضی و بچه ننه و.... بودها

ولی یکم نگرانم که نکنه خواهرم هم استرس و اینا داشته،البته اصلا از این بیماری هیچی بهش نگفتم
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی
سلام بهار جون .خوبی؟منم 6.5 سال واژینیسم بودم و مشکلم با این تمرینها حل شد.اگه سئوالی داری بپرس خوشحال میشم که راهنماییت کنم.برات پیغام دوستی می فرستم سئوالهاتو با پیام خصوصی برام بفرست تا راحت تر باشیم.
Lilypie Pregnancy tickers
2728
یاس نقرهای در این مورد نمی دونم چی بگم.ولی هر کسی که باکره باشه لزوما" واژینیسم نیست.باید با خواهرت صحبت کنم تا بگم واژینیسمه یا نه؟
واژینیسم یعنی ترس از نزدیکی .خانمهایی که به خاطر ترس از نزدیکی عضلاتشونو سفت میکنن و مانع دخول میشن واژینیسم دارند.
2740
بهار جان میتونی بیای سایت مادرانه ها؟ اونجا یه گروه هستیم که هممون این مشکل رو داریم اگه خواستی بیای بهم ایمیل بزن تا راهنماییت کنم. از همین پاکت کنار اسمم
الهم صل علی محمد و آل محمد
بهار جون اگه ما تونستیم پس تو هم حتما می تونی.
من و نیناش بعد از 6 سال تنها با چند بار تمرین کردن تونستیم.
کافیه فقط ترست بریزه.پس از همین امروز شروع کن .اگه هم سئوالی داشتی برام پیغام خصوصی بزار .
میدونم عزیزم من و نیناش تو مادرانه ها با هم هستیم:))

بهار نباید ناامید باشی عزیزم امیدوارم اشتباه سه سال پیش من رو تکرار نکنی منم اوایل ازدواجمون بود که فهمیدم واژینیسم دارم و متاسفانه سفت و سخت دنبال درمان نبودم تا اینکه اینهمه طولانی شد تو هم تا میتونی سعیتو بکن تا زودتر درمان شی
الهم صل علی محمد و آل محمد