2733
2734
عنوان

میشه کمک کنید از کجا بفهمم خواستگارم سرد مزاجه یا گرم مزاج

| مشاهده متن کامل بحث + 5699 بازدید | 72 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت مجردی یا متاهل؟خیلی قضیه ی مهمیه.نه تنها بعد جسمیش بلکه بعد روحیش خیلی موثره تو گرمای زندگی.

دقیقا از لحظ روحی خیلی برام مهمه چون وقتی رابطه نباشه احساس میکنم جذابیتی براش ندارم و بهم اهمیت نمیده

2740

بهتره برید مشاوره واز طریق مشاور بفهمی ۰ با سوال وج!اب یا معاشرت نمیشه فهمید چون هنوز اول کارید اونم مجبورهحدوحدودورعایت کنه۰ بهتره معیارتو به مشاور بگی واونم بگه بعد مشاور به شما منتقل کنه ۰همسر قبلیت مشکل جدی داشتههم روحی هم جسمی چون میگی قبول نمیکرده مشکلشو۰ اگه امکانشو دارید یه مدت محرم شید ببین چه رفتاری میکنه 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
من احتمال میدم خودت هم گرم نباشی استارتر

مرد اگه مرد باشه زن سرد نمیشه۰ مقصر مردان با اون اخلاقشون 😠

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
بهتره برید مشاوره واز طریق مشاور بفهمی ۰ با سوال وج!اب یا معاشرت نمیشه فهمید چون هنوز اول کارید اونم ...

اره اونم خیلی مودبه و مطمعنم نمیتونه راحت جواب بده، خودم خیلی دلم میخواد قبل از عقد یه مدت محرم باشیم بشناسمش ولی متاسفانه با فرهنگمون جور نیست

خودت مجردی یا متاهل؟خیلی قضیه ی مهمیه.نه تنها بعد جسمیش بلکه بعد روحیش خیلی موثره تو گرمای زندگی.

متاهلم و من هم همين مشكلو دارم اما چيزاي مهمتري تو زندگي هست ك ب جسم و روح اسيب ميزنه و بعد اينكه اين مشكل با ي دكتر رفتن حل ميشه

2706