2737
2739
عنوان

جاررری

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 54 پست
از رو چشم و هم چشمي باردار ميشن ولي نديدم باردار كنن

😂😂😂

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😐 

وای اعصابم داغون میشه وقتی میشنوم دوتا جاری نمیتونن باهم بسازن 

خب مسلمون چته زندگیتو کن چشم و هم چشمی واسه چیته اخرش ک همه امون میریم تو قبر والا 😐

البته مخاطبم شما نبودی ، کلی گفتم 

آره يكيش جاريه خودم تو همه چى بامن رقابت داره بدجوووور

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
2740

دردسر نمیدونم ولی یکی از دوستام جاریش هرکاری این میکنه اونم انجام میده. دوستم پیش جاریش گفته فلان موقع میخوایم اقدام کنیم جاریش با اینک قبلا میگفته بچه فعلا نمیخوان دو هفته قبل دوستم بچش دنیا اومد😕

💕عشق من همسرم💕 نفس من دخترم💕

جاری من بچه اولش 8 سالشه دومی 1 یکسالشه تقریبا...من 4 ساله ازدواج کردم 2 سال و سه ماهم بود باردارشدم یعنی وقتی بچه جاریم بدنیااومد من یکماهم بود. یعنی اینم چشم رو هم چشمیه؟؟؟؟من بچم الان 4 ماهشه

در دنیا هیچچیز ارزشنگرانیندارد             وقتیرویایزیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد.     ❤💚💜❤💚💜❤💚
2706