2752
2734
عنوان

جاررری

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 54 پست
من میگم شما ازکجا مطمنی ک اون جاریت این فکرو کرده؟مگه خودش بهت حرفی زده؟ چون اون یکی جاریت اونده ب ش ...

حرف شما هم درسته 

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 
عجب جاریه خوبی داری ای ول

من يه شهر ديگم اونقد اصرار كرد اومدم 

ولي طفلي همش سرپاست 

خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …

دوستان ممنونم از صحبت هاتون خیلی اروم شدم راست میگید نباید رو حرف کس دیگه حساب کنم شاید دروغ میگن

2731
دوستان ممنونم از صحبت هاتون خیلی اروم شدم راست میگید نباید رو حرف کس دیگه حساب کنم شاید دروغ میگن

بنظرمن شما باید ازین ب بعدیجوری باهمین جاریتون ک این حرفو زده برخورد کنی ک دیگه دوبهم زنی نکنه بدونه شما خوشتون نمیاد حتی اگرم اون یچیزی گفته کار این یکی خیلی بدتربوده ک بگوش شما رسونده شایدم بنده خدا اصلا خودشم روحش خبرنداره

من يه شهر ديگم اونقد اصرار كرد اومدم  ولي طفلي همش سرپاست

واقعا فامیل خوب نعمته چه جاری چه حتی خواهر

بنظرمن شما باید ازین ب بعدیجوری باهمین جاریتون ک این حرفو زده برخورد کنی ک دیگه دوبهم زنی نکنه بدونه ...

منم به شوهرم همینو گفتم از دست این یکی جاریم بیشتر ناراحتم اون یه چیزی گفته این که اومده منو ناراحت کردهبیشتر مقصره

منم به شوهرم همینو گفتم از دست این یکی جاریم بیشتر ناراحتم اون یه چیزی گفته این که اومده منو ناراحت ...

دیگه بهش اجازه نده ک دوبهم زنی کنه . اگرم چیزی گفت اتفاقا ازش طرفداری کن ک متوجه بشه حرفاش روشما تاثیری نداره