2733
2734

من سيب زميني رو اول سرخ ميكنم بعد گوشت وبا پياز تفت ميدم و بهش رب ميزنم و گوجه رنده شده و يكم زعفرونوبعد سيب زميني رو به ملاتش اضافه ميكنم بعد كه برنج رو ابكش كردم ميريزم لابه لاي برنج اينجوري سيب زميني پخته پخته ميشه فك كنم شما سرخ نميكني واسه همين نپخته 

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مطمئني سيب زمينيه!!! شايد سنگه؟! 😂 چرا انقدر سفته 

اعصابم خورد شد

الان همه فک میکنن من آشپزیم بده

ولی بخدا سیب زمینییه نمیپزه

حتی اونایی ک ته قابلمه ته دیگ شدن هم سفتن

اعصابم خورد شد الان همه فک میکنن من آشپزیم بده ولی بخدا سیب زمینییه نمیپزه حتی اونایی ک ته قابلمه ...

از کجا گرفتی این سیب زمینی هارو😱😱😱😱

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
يعني خدايي 😬😬😬 نگفتي اون لوبياي بدبخت ي قولي با گوشت و رب بزنه يكم قرمز شه، گاهي ادم وحشتناك سوتي ...

اخه نگاشم میکردم میگفتم چرا یه چیزیش کمه چرا لوبیاش اینقد سبزه ولی مخم کار نمیکرد😂😂

2738
اخه نگاشم میکردم میگفتم چرا یه چیزیش کمه چرا لوبیاش اینقد سبزه ولی مخم کار نمیکرد😂😂

بعضی وقتا پیش میاد دیگه😁😁

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅

😂😂😂 دركت ميكنم مثل وقتايي كه قورمه سبزي يا قيمه ميپري بعد اينكه ميزاري رو ميز يادت ميافته خبري از لوبيا و لپه نيست 

منم امروز قیمه بادمجون درست کردم وقتی پخته بود احساس کردم آبش زیاده درش رو برداشتم زیرشو زیاد کردم تقریباً ده دیقه گذشت خداروشکر آبش غلیظ شد بادمجون ها رو هم اضافه کردم خوب شد راحت شدم چون به شوهرم زنگ زده بودم قبلش که یه قیمه بادمجون عالی در انتظارته 

فقط خدا  ،،،  وقتی او باشد چه غم از سیلاب حتی با قایق کاغذی !!! 
2706