2733
2734

خدایا من گناهی نکرده بودم که اینک قلبی شکسته در سینه دارم....گناه من چه بود که بازیچه دست این و آن بودم!!! هرکه آمد بر روی قلبم پا گذاشت و حتی پشت سرش را هم نگاه نکرد!!!!!!

خدایا چرا این روزها باید در حسرت عشق و محبت باشیم عشقی که تو در وجود همه قرار داده ای و احساسی که همه بتوانند عاشق شوند.

خدایا نمیدانم میدانی همه در این زمانه با احساس عشقی که به آنها دادی دل می‌شکنند و خیانت میبینند

خدایا نمیدانم میدانی که عشقی که تو آفریدی دیگر آن زیبایی و وفاداری را ندارد؟؟؟!!!

خدایا نگاه کن به عاشقان واقعی،ببین حال آن هارا بگو چه بر سر عشق آمده؟؟؟

خدایا مگر عاشقان چه گناهی کرده اند که همیشه باید متهم ردیف اول باشند. چرا باید به جای آن آدم های بی وفا؛عاشقان محکوم به حبس ابد باشند؟؟؟

خدایا میشنوی حرفای مرا؟؟؟؟ درک میکنی احساس های زخم خورده مرا؟؟؟

خدایا اگر بخواهم از حال خویش بگویمت باید در انتظار باران اشکایت باشم تا بدانی عشقی که آفریده ای چه بر سرش اماده است.مثل این است که برگی از شاخه ی درخت بر زمین افتاده و همه بر روی آن پا می گذارند و یک برگ خشکیده همچنان بر روی شاخه باقی مانده!!!!

خدایا در این چند صباح باقی مانده از زندگی پوچ و بی محبت هوای عاشقان را داشته باش ...........

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

دلم خیلی گرفته😔😔😔😔😔 خسته شدم از تظاهر کردن که شادم و هیچ مشکلی ندارم😔😔😔

اونـی کہ خودم خواسـتم نشـدم...بـعد بیـام بشم اونے کہ تـــــو مےخـوای؟؟؟!!!   هـــــــہ😏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی شده عزیزم شکست عشقی؟

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

تو این دنیا همه یجور مشکلی دارن عزیزم پس صبر کن تا ببینی خدا چی برات رقم زده

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2738

کلی گفتم حتی نمیتونم حرفام و بزنم فقط سکوت میکنم و میریزم تو خودم. میخندم اما تو ظاهر  ته دلم اشوبه

تو این دنیا همه یجور مشکلی دارن عزیزم پس صبر کن تا ببینی خدا چی برات رقم زده

صبور نیستم متأسفانه. بعضی وقتا کم میارم و کفر میگم بعدش پشیمون میشم

کلی گفتم حتی نمیتونم حرفام و بزنم فقط سکوت میکنم و میریزم تو خودم. میخندم اما تو ظاهر  ته دلم ا ...

درکت میکنم 😩

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
2706