2737
2734
عنوان

قورمه سبزيم زيادي ترش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 40 پست
آخه سبزيش حيف ميشه 😕

سبزیش و از صافی رد کن😆😐

چاره دیگه ای نداری

باید طعم آب خورشت رو عوض کنی و برای اینکه مزه گوشتش از بین نره یکی دو تا عصاره گوشت بنداز توش😥

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

چاشنی قورمه سبزی فقط لیمو عمانیه😌😌😌 اگه نبود غوره بی دونه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چي ميرزيد؟ شوهرم ليمو عماني دوس نداره

آبلیمو استفاده کن.البته با قاشق بریز نه چشمی که دچار دردسر نشی!!!

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

این سیاه سیاها چین پیدا میکنی!!!؟؟؟

برای عکس کاربریت میگم

2731

من هميشه يه تيكه لواشك ميندازم 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
سبزیش و از صافی رد کن😆😐 چاره دیگه ای نداری باید طعم آب خورشت رو عوض کنی و برای اینکه مزه گوشتش ا ...

اره فكر خوبيه برم يواشكي يه كارايي بكنم

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
این سیاه سیاها چین پیدا میکنی!!!؟؟؟ برای عکس کاربریت میگم

😆😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
😆😆

خواستم پستم پاک کنم ولی دیر شده بود.😓

گفتم الان دعوام میکنه میگه لطفا به عقاید و نظرات و سلیقه های همدیگه احترام بزاریم. 😤😥

😆😆😆