2733
2734
عنوان

تشریف بیارین شعر های عروسی که شنیدین رو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 74534 بازدید | 285 پست
ما همه طایفه ی دوماد می شینیم رو صندلی شما که طایفه عروسیم بیشینین روی زمین😢

آخ آخ این از اون تخربیهاستا ... حالا که شکر خدا تبعیض نژادی نیست دیگه ...خخخ

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه چك زديم نه چونه عروس اومد به خونه🤨🤨واقعا اينو چرا ميخوندن واقعا چرا☹️

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
یادش بخیر بچگی رفته بودیم روستا عروسی این مدلی میخوندن دست شما درد نکنه چرا زحمت کشیدین؟ ما به یک ...

واییییی چ بامزه

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱

واااای

دوماد چقدر باحاله.

فردا ببین بی حاله.

😁😁😁😁😁

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

پدر خوب ست و مادر نازنینه ...برادر میوه روی زمینه ...همی گشتم دو دنیا را سراسر ندیدم میوه ای مث برادر ...

اینو خواهر شوهر میخونه

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.

نون و پنیر آوردیم دخترتونو بردیم....( در جواب) نون و پنیر ارزونیتون دختر نمیدیم بهتون .... (دوباره درجواب) نون و پنیر خوردنیه دخترتون بردنیه😁😁😁😁 

موش افتاده تو آفتابه این حرفا از مد افتاده..( در جواب) ما موشو در میاریم حرفای نو میاریم😃😃😃

موش افتاده تو دیزی اینقده زبون نریزید

آسمان ۷...خدایا توکل به خودت.حاجت‌ همه روا کن
2706