2737
2734
عنوان

تشریف بیارین شعر های عروسی که شنیدین رو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 74201 بازدید | 285 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حنا حنا میبندن

امشو حنا میبندن

دوماد حنا میبنده

عروس حنا میبنده

هرکی حنا ببنده 

دل ب خدا میبنده

شب حنابندون میخونن😄

الهی به همه ی عظمتت قسم اونایی که آرزوی یه نی نی کوچلو دارن به آرزشون برسون امین
2731
استکان زرد و چینی دوماد خیرش رو ببینی استکان زرد گل دار مادر خدا نگهدار    

اینجا بهتر بوده خونواده عروس زنجیر بزنن😁😁😁😁

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
پدر خوب ست و مادر نازنینه ...برادر میوه روی زمینه ...همی گشتم دو دنیا را سراسر ندیدم میوه ای مث براد ...

مادر بزرگ من همیشه این رو زمزمه میکرد خدا رحمتش کنه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

اینو آدما دوماد میخونن برا عروس: الماس الماس دوماد نمیخواست ما پارتی بازی کردیم دومادو راضی کردیم)😅😅 خوارسو بشین تو سینی خیر عروستو ببینی😅😅

خوراسو برو تو سی سی یو عروس بشین پا ویدیو😲😲😲

زدیم به دله نفتی شربت نخورده رفتیم شربتشون آب بود مادر عروس خواب بود😁😁😁

آسمان ۷...خدایا توکل به خودت.حاجت‌ همه روا کن
2740
میکم جور‌ نمیگه من دراوردیه پس😁😁😁

میدنی قضیه اش چیه.تو یه عروسی خانواده عروس شهری بودند میخاستن کلاس بذارند.همه با هم میخونند.سبد سبد گل یاس عروس ما چه زیباس(با ناز بخونید)فامیل دوماد شهری نبودند میخان کم نیارند میگن گونی گونی پشگل عباس اقا(اسم دوماد)چه خوشگل😂😂😂😂😂😂

😍😍😍😍😍😘😘😘
خارسو بیشین رو فشفشه بذار عروس خوشش باشه (خواهشا با لهجه بخونبد😂😂😂😂)

😅😅😅😅

ینی چیییی

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
اینو آدما دوماد میخونن برا عروس: الماس الماس دوماد نمیخواست ما پارتی بازی کردیم دومادو راضی کردیم)😅 ...

به به چه کامل ... خخ اصفهانیه با توجه به خوارسو ؟

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2706