2737
2734
حالا بیار بعدا میفهمی البته مامان با مامان هم فرق داره

دقیقا بخاطر همین میگم مامان من خیلی فرق داره خیلی خیلی😘😍😍😍

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ من خودمم به اندازه بچه ام دوست ندارم روزی که زلزله اومد فقط داد میزدم به همسرم میگفتم بچه رو ببر بیرون یعنی حاضر بودم هر بلایی سر خودم بیاد ولی پسرم طوریش نشه

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
2728

من بچه ندارم.ولی فکر کنم اگه بچه دار بشم باز هم بابام رو به مامان و بچم ترجیح بدم

بدترین نوع بیسوادی، بیسواد سیاسی است، بیسواد سیاسی کور و کر است، درک سیاسی ندارد و نمی‌داند که هزینه‌های زندگی از قبیل قیمت نان، مسکن، دارو و درمان همگی وابسته به تصمیمات سیاسی هستند.او حتی به جهالت سیاسی خود افتخار کرده، سینه جلو می‌اندازد و می گوید که: “از سیاست بیزار است”.چنین آدم سبک ‌مغزی نمی‌فهمد که بی‌توجهی به سیاست است که زنــان فــاحــشه و کــودکان خــیابانــی را می‌سازد، قتــل و غــارت را زیاد می‌کند و از همه بدتر بر فساد صاحبان قدرت می‌افزاید.

من مادرم رو بیشتر از دوتا بچه هام دوست دارم .. زنی که تمام وجودشو صرف ما کرد .. کسی که از همه ی خواسته هاش بخاطرما گذشت هیچوقتم منت نزاشت . پسر اولمو مامانم بزرگ کرد. دومی هم همش خودش نگه میداره .. محبتایی درحقم کرد که صدتا بچه برام نمیکنه .. وای که چقدر دوستش دارم .. خدا همه ی مادرا و  عزیزامونو حفظ کنه .

هيچی فراموش نمی‌شه.                         هيچی از بين نمی‌ره.                           زمان آروم، آروم گرد و غباری روی خاطرات می‌نشونه.                                         روش رو می‌پوشونه.                             فکر می‌کنی يادت رفته.                           اما صبح که از خواب پا می‌شی حالت بده. نمی‌دونی چته.                             نمی‌دونی دردت از کجا آب می‌خوره.         اما کافيه که نسيمی يا خاطره‌ای خاکش رو برداره، بعد همه چی تازه می‌شه. همه چی می‌آد بيرون. عين روز اول...