2737
2734

من تو هفته ۲۲ هستم پارسال مثلا رفتم دندون پزشکی گفتم عصب کشی کنه ولی امان از دکترای که چیزی بلد نیستن فقط پر کرد برام حالا من موندم یه دندون که عصبش داره دیوانم میکنه 

بهم راهکار بدین! میتونم دکتر برم؟ یا چیز خاصی هست که بدون اسیب رسیدن به جنین ازش استفاده کنم!!

‏دلخوریهای ریز ریز‏ ، بی مهری های بزرگ ‌میاره..

دكتر برو بهش بگوبارداري مدارك بارداريت رو هم ببر ميتوني قبلش هم با دكتر زنانت مشورت كني

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم تو سه ماهه دوم بتونی بری البته عصب کشی که نه می تونی خالی کنه دندونو و با مواد خاص مثل دایک ...

دیونم کرده این درد ، مرسی از راهنماییت عزیزم

2740
من سه ماهه اولم امروز مرحله اول عصب کشی رو انجام دادم بقیه اش موند برای بعد زایمان البته دندانپزشک ا ...

مرسی عزیزم حتما میرم دکتر دندانپزشک ببینم چی میگه

شوهرم سوزنش به مرسانا گیر کرده منم مرسانا دوست ندارم خیلی زیاده شده آذین هم نمیزاره بزارم

مرسانا هم خوبه از سوفیا بهتره ولی افسون بزار نی نی من اگه دختر میشد افسون میزاشتم اسمشو

عشق من کیسااااان و باباش💑👶