2752
2734
عنوان

کی بیداره؟؟

201 بازدید | 34 پست

یه فکری نمی ذاره بخابم 

درباره گذشته اس.... انگاری  تو خواب غفلت بودم  ... چقدر بده عاشق بودن ....  حالا که از حس عاشقی سرد شدم به خودم اومدم  تازه فهمیدم چه گندی زدم به زندگیم و به کسی که دوسم داشت در صورتیکه من عاشق یه نامرد دیگه بودم ..... جریان سه سال پیش بود .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب الان اگر  تموم شده چرا بهش فکر میکنی دیگه

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد...یک بد نکند تا به خودش صد نرسد...من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من...تو نیک نبینی و به من بد نرسد

عاشقی مستم کرده بود ....هیچی نمیفهمیدم فقط عشقم میخاستم و اون منو نمی خواست ....حتی دلمو شکوند و رفت با یکی دیگه ازدواج کرد ولی باز عاشقش بودم و مریض شدم بخاطرش و تا چند سال حسرت نداشتنش میخوردم 

تازه از مستی رها شدم یکی دو ماهه 

یاد یکی از خواستگارام افتادم امشب 

چقدر دوستم داشت تا عقد پیش رفتیم و حتی با هزاران زحمت نوبت عقد برام تو حرم گرفت خیلی تلاش کر د تا به من برسه .... ولی من چند روز مونده به عقد گفتم نه نمیخوامت و دلشو شکوندم 

بعد ۶ ماه هم دل من شکست توسط اون نامرد که من عاشقش بودم رفت با یکی دیگه ازدواج کرد 

خدا به من فهموند که دنیا گرده 😔😔

عاشقی مستم کرده بود ....هیچی نمیفهمیدم فقط عشقم میخاستم و اون منو نمی خواست ....حتی دلمو شکوند و رفت ...

عزیزم😔

حق داری ناراحت باشی اما به این فکر کن که قسمت نبوده و دیگه هرچی بوده گذشته 

اگه میتونی ازش حلالیت بگیر اگرم نه برا خوشبختیش دعا کن همیشه اینطوری دلت آروم میگیره

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دلم گرفته نميدونم كي حالم دوباره خوب شه همش دارم ب اين فك ميكنم ك عشقم با كس ديگه ميره خريد و با اون يكي ميشه و عقد ميكنه همش دارم خدا خدا ميكنم معجزه شه اين اتفاق نيفته لعنت به دلم 

خب الان اگر  تموم شده چرا بهش فکر میکنی دیگه

نمیدونم بیشتر به فکر اونی هستم که دلشو شکوندم دوس دارم ببینم زندگیش چطوریه؟؟ ببینم چکار میکنه ؟؟تو چه حالیه ؟؟؟ شماره اشو هم پاک کردم😔😔 

شایدم دنبال حلالیت هستم 

2706