2737
2739
عنوان

یک حالی از شوهرم بگیرم فردا

2617 بازدید | 46 پست

اخر شب دعوامون شد قراره هفت صبح بریم بیمارستان پدر شوهرم عمل قلب داره امشب سر اینکه سرش تو گوشیه چند روز پیش شماره ناشناس دیدگ تو گوشیش دعوا کردم باهاش که خیانتات شروع شد اومد دستمو پیچوند بعد رفت قرانو برداشت گفت داری اشتباه میکنی و دعوا کردیم اخرش بهم گفت برو از بقیه یاد بگیر چجوری زندگی میکنن بی لیاقت از  .جاری کوچیکت یاد بگیر وای خدا اصلا ایم حرف اتیشم زد 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

الان گرفته خابیده فردا بهش میگم اره اگه مثل دوتای دیگه وقتای بهم تهمت میزدین ابروتونو میبردم ازم میترسیدین مینشستم میخوردم و میخابیدم حالا خوبه جاری کوچیکم با من نمیحرفه خودش و شوهرش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فردا وقت دعوا نیست عزیزم قراره باباش عمل کنه فعلآ باهاش سر سنگین باش دلیل رفتارتو پرسید علتشو بهش بگ ...

وای عزیزم من به جاری هام چی اصلا بخدا من بود و نبودشون برام مهم نیست ولی خب اونی که مت کردم در حقشون بزرگه جراحی کردم بقران نیومد پیشم من کل خانوادش دعوت کردم از عراق اچمدن کوچیکم کل تالار و پاگشا اینا خرجش با ما بود الان با من نمیحرفه این بی وجدان به من میگه صد برابر تو لیاقت دارن یعنی چی این حرف 

مگه قبلاازش خیانتی دیده بودی؟نسنجیده الکی دعواراه ننداز

اره ولی دست گذلشت رو قران به قران خوردنش باور ندارم .

الان گرفته خابیده فردا بهش میگم اره اگه مثل دوتای دیگه وقتای بهم تهمت میزدین ابروتونو میبردم ازم میت ...

بهش تیکه ننداز لجش میگیره

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
وای عزیزم من به جاری هام چی اصلا بخدا من بود و نبودشون برام مهم نیست ولی خب اونی که مت کردم در حقشون ...

درست میگی عزیزم حق با شماست ولی فردا موقعش نیست از این به بعد هم شما هم مثل خود جاری هاتون باهاشون رفتار کن ولی زندگی خودتو شوهرت رو تلخ نکن

2706