2737
2739
عنوان

کیا کم کاری تیرویید داشتن خوب شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222717 بازدید | 521 پست
اسم و ادرس دکترتون رو میگید ممنون.اسم دمنوشایی که تجویز شد براتون چیا بود .من تهرانم

سلام گلم. چندتا پست قبل اسم دکترم و دستیارشون رو نوشتم و همینطور سلامتکده ای که طبابت میکنند.

من مشکل معده هم داشتم ، همزمان برای هردو دارو مصرف میکردم. [چای به و بولاغ اوتی] این دوتا رو میدونم برای تیروئید هستش.مابقی رو نمیدونم که بهتون بگم. ولی بهتون این اطمینان رو میدم که با طب سنتی و تحت نظر دکتر خوب مربوطش(طب سنتی منظورمه) مطمئن باش خیلی زود خوب میشی. من تا زمانی که پیش دکتر فوق تخصص غدد میرفتم بهم میگفت باید چند سالی قرص لوو تیروکسین رو مصرف کنی. ولی خدارو شکر با کمک دکتر کریمی بعد ۲ماه تیروئیدم خوب شد.

دوستان گلم دعا کنید مامان بشم چندین ساله چشم انتظارم🙏🙏🥺🥺. ممنون🌹🌹

البته بعد دوره درمان اولیه ام(همون ۲ماهه اول) بهم یه سری دمنوش و داروهای دیگه هم دادن که ۱ماه بعد تموم شدن دوره دومم  مجددا آزمایش دادم ،تیروئیدم خداروشکر خوب بود و دیگه دارو مصرف نمیکنم. من خودم چندتا مشکلم همزمان باهم خوب شدن.

شما هم برو مطمئن باشید خیلی زودتر و بهتر از داروهای شیمیایی جواب میگیرید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام. من کم کاری تیرویید داشتم حدود سه ماه قرص مصرف کردم الان که آزمایش دادم شده006یعنی پرکاری گرفتم ...

سلام‌ عزیزم

نه پرکار نشدی فقط احتمالا یکم دوز بالا مصرف کردی. برو پیش دکتر دوزش رو تنظیم کنه برات

چه علایمی داری.... من پرکار بودم گلوم ورم داشت لاغر بودم زیاد عرق میکردم لرزش دست داشتم دکتر که رفت ...

عزیزم منم دستام خیلی میلرزه تو استرس زیاد میشه و کف دستام عرق میکنه شما هم همینَطور بودید؟ الان لرزش دستتاتون کامل خوب شده؟ 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
2738
عزیزم منم دستام خیلی میلرزه تو استرس زیاد میشه و کف دستام عرق میکنه شما هم همینَطور بودید؟ الان لرزش ...

من سالها پیش تیروییدم که پرکار بود بله دستام میلرزید و عرق میکرد ولی خب این فقط یکی از علایمشه...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
سلام دوستان من خودم کم کاری تیروئید داشتم و حدودا یک سال و نیم هم لووتیروکسین۵۰ رو هرروز یه دونه می ...

سلام عزیزم

من خیلی امیدوار شدم پیامتونو خوندم

چون همسرم کم کاری تیرویید داره و من اصلا دلم نمی خواد تا آخر عمرقرص بخوره

ممکنه لطفا آدرس و شماره دکترتونو بدین 

و اینکه شما دیگه تیروییدتون برنگشت؟

سلام عزیزم من خیلی امیدوار شدم پیامتونو خوندم چون همسرم کم کاری تیرویید داره و من اصلا دلم نمی خوا ...

سلام گلم. خدارو شکر که تونستم به کسی کمک کنم. مطمئن باشید حتما خوب میشه. من الان ۴ماهه دیگه داروی گیاهی هم مصرف نمیکنم ولی تیروئیدم برنگشته خدارو شکر.

بله عزیزم. من پیش دکتر مهرداد کریمی ،سلامتکده احمدیه رفتم.البته ایشون دیگه مریض جدید برای خودشون رو ویزیت نمیکنن ولی میتونید از طریق دستیاراشون برید پیش ایشون و ویزیت بشید. من اسم دوتا از دستیاراشون رو میدونم. دکتر آزاده زارعی و دکتر رائفه مرادی.

از طریق هرکدوم نوبت بگیرین شرح حال شمارو میگیرن بعد، میرید پیش خود دکتر کریمی.

من هرچی تعریف کنم از این دکتر کم گفتم.

توی نت بزنید سلامتکده احمدیه ، آدرس و تلفنشون میاد. توی خ طالقانی_ خ سرپرست شمالی هست. اینترنتی نوبت بگیری بهتره.

مطمئن باشید حتما جواب میگیرید. من خودم علاوه بر مشکل تیروئیدم مشکلاتی دیگه هم داشتم ولی خدارو شکر همشون باهم رفع شد. مثل فقرآهن که باخوردن داروهای شیمیایی هیچ تغییری نمیکردم ولی الان دیگه خداروشکر کم خونی ندارم

توی نت بزنید سلامتکده احمدیه ، آدرس و تلفنشون میاد. توی خ طالقانی_ خ سرپرست شمالی هست. اینترنتی نوبت ...

خیلی خیلی ممنونم عزیزم،راستش  tsh همسرم  96  هست!!  با اینکه دوباره  آزمایشو انجام دادیم و واسه همین خیلی ترسیدم، وهمه میگن این عدد دیگه درمان نمیشه، می خواستم بپرسم عدد آزمایش شما چند بود که به نرمال  برگشت؟  و اینکه چه درمانهایی انجام شد براتون؟

سلام گلم. خدارو شکر که تونستم به کسی کمک کنم. مطمئن باشید حتما خوب میشه. من الان ۴ماهه دیگه داروی گی ...

ممنونم از اینهمه محبتتون که با حوصله جواب میدین، واقعا اگه همسرم جواب بگیره، همیشه دعاگوتون خواهم بود

2706