2737
2739
عنوان

خسته شدم.آدما چقدر با هم فرق دارن

179 بازدید | 14 پست

من کارم پروژه به پروژست.سر این کاری که هستم الان خیلی بی وژدان هستن.تحت هر شرایطی که هستی باید بری.حالام که میری از 5 ساعت 2 ساعتشو به چایی خوردنو اینور اونور کردن میگذره.بقیشو کاره.بازم مفید نه.امروزم هم خواب موندم هم پاشدم دلدرد داشتم.و این که یک هفتست درگیر یه ویرووسیم که کلا اشتهامم کور کرده غذا نمیخورم.دکترم رفتم سرم و آمپول زدم.دیروز پریودم شدم این وسط .حالا امروز هم دلدرد داشتم هم خواب موندم گفتم میگم نمیام.نیم ساعت که گذشت بهم زنگ زدن که نمیخوای بیای.منم دگ مجبور شدم بگم اصلا دیشب رفتم سرم زدم.حالم خوب نیست.مرتیکه بیشعور عوض اینکه بگه استراحت کن.گفت باشه بگو نمیخوای بیای دگ.مرده همسن بابابزرگمه.حالا این اینجوری گفت.چند روز دگ برم یکی دگ هم حرف میزنه.به چند نفر باید جواب داد.منم که قاطی

هرکی امضامو دید لطفا برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگم حالم بده😂😂خودمم فک میکردم که وجدان این شکلی نبود قیافش

البته من هم با اینکه مدرک کارشناسی ارشد دارم گاهی سوادم نم میکشه و بعضی کلمات و اشتباه مینویسم ....مدت زیادی هست که روی املاء کلمات تمرکز نداشتیم یادمون میره  

خب خودتون اطلاع ندادید که نمیرید؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
سطح شعور خيلي از كارفرماها متاسفانه پايينه.البته اينم بگم نيرو كمه خيليا هم چوپان دروغگو

من چند سال با یه نفر کار کردم.به من بگه بمیر میمیرم.انقدر که عاشق درک و شعورشم.شوهرمم عاشقشه.حالا حدود 37دسال داره.پام زخم شده بود.لنگ میزدم رفتم.میگفت چرا اومدی خونه استراحت میکردی.چقدر آخه آدما با هم فرق دارن

2738
البته من هم با اینکه مدرک کارشناسی ارشد دارم گاهی سوادم نم میکشه و بعضی کلمات و اشتباه مینویسم ....م ...

دقیقا.مغز یه وقتایی قفل میکنه

چرا پیام دادم بهشون

امیدوارم حالتون زود خوب بشه

مرخصی رو با پیام نگیرید

چون معلوم نیست کارفرما تو چه شرایطی هست و ممکنه سو تفاهم پیش بیاد.بهتر بود تماس میگرفتید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
از دکتر یه استعلاجی بگیر و بگو مریض بودم! عجب آدمیه درک نداره که این بنده خدا مریضه

آدم عجیبیه در کل.اونایی هم که اون روز اصلا باهاشون کار نداره رو میگه باید بیان.فقط بشینن.آخه خب مرتیکه رج بزن.کی چه روزی بیاد.چرا همه رو میکشونی

امیدوارم حالتون زود خوب بشه مرخصی رو با پیام نگیرید چون معلوم نیست کارفرما تو چه شرایطی هست و ممکن ...

ما کار نمایش میکنیم.امروز هم تمرین بود .مثل کارهای دگ نیست.میتونیم بگیم امروز نمیشه بیایم.نیاز به مرخصی و گواهی پزشت اینا نداره

2706