2737
2739
عنوان

بوی یلدا را میشنوی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3526 بازدید | 33 پست
این شادی که می فرمایید برای چند درصد افراد کشور؟  می دونی خیلی ها اذیت می شن نمی تونن جواب خواس ...

متاسفانه اینم هست. خیلی ها حتی نمیتونن تخمه بخرن ولی تلویزیون یه میز میچینه رنگ و وارنگ دلشون آب میشه. کاش به روزی برسیم که همه هموطنامون به یه آرامش و توانایی مالی نسبی برسن. آرزوی بزرگی ولی امیدوارم تحقق پیدا کنه. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی ما هندونه هم نمیخریم اصلا😆

هر چی که داریم و جمع میکنم میارم دور هم میخوریم و کیف میکنیم به بهانه ی یلدا

بخدا اینقدرام سخت نیست😉

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2728

یلدا یه رسم قدیمیه ربطی ب یه دیقه بیشتر و کمتر نداره... بقول استارتر بهانه ای برای باهم بودن...

حالا تو تی وی ‌خوردنیای رنگارنگ میزاره مگه تو خیابون کم چیزایی میبینیم که درحد توانمون نیس برای خودمون تهیه ش کنیم؟ هر کی با یه قشری...

حالا اونکه ۴تا تخمه سیاه داره ممکنه دلش خیییلییی شادتر و خوشبختر از سفره های رنگی بقیه باشی.

💙خـداجـونم بابـت همه چـی شـڪر💙 

وای عاشق این جور مناسبت هام😍😍😍برا یلدا کلی برنامه چیدیم با خواهرم.که بریم تلپ شیم خونه بابا😆همآهنگ کردیم با همه که بیان.از ایده های شب یلدای نی نی سایت هم استفاده کردم.اون برگه های فال که شبیه هندونه اس رو درست کردم🤗خیلی ناز شدن

کودکان را از جهنم نترسانید،ذات آنها را پاک پرورش دهید...به آنها وعده ی بهشت ندهید،به آنها بگویید خوب بودن،لازمه ی انسانیت است...
عزیزم بحث یک دقه بیشتر یا یک دقه کمتر نیست بحث اینه که یلدا یکی از جشن های باستانی ماست که مناسفانه ...

واسه بعضی ها عیده

واسه ما که نیست

باید بریم خونه مادرشوهرم و همه جاری ها بیان اونجا و همشون با هم بخندن به ما که میرسن اخم و تخم (چون ما غریبیم اونا همشهری)

تازه مادرشوهرم برای یکی از جاری هام شام درست می کنه فقط و ما باید وسط شب برگردیم خونه(بقیه اشون فک می کنن ما هم شام هستیم و ناراحتیشون زیادتر میشه)

خیلی حوصله ام سر میره 

فقط باید در و دیوار رو نگاه کنم

کاش پیش مامانم بودم

ما هر سال شب یلدا جمع میشدیم خونه مامانم ولی امسال شب یلدا مامان و بابام جایی دعوتن واسه عقد و شام منم شاید با خواهرام جمع شیم خونه يکيمون 😋

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2738
وای عاشق این جور مناسبت هام😍😍😍برا یلدا کلی برنامه چیدیم با خواهرم.که بریم تلپ شیم خونه بابا😆همآه ...

چه عالی😊خوش بگذره

چه عالی😊خوش بگذره

مرسی عزیزم.الهی ک ب شما هم خوش بگذره.پستت حالم رو خوب کرد❤🌹

کودکان را از جهنم نترسانید،ذات آنها را پاک پرورش دهید...به آنها وعده ی بهشت ندهید،به آنها بگویید خوب بودن،لازمه ی انسانیت است...
ما هر سال شب یلدا جمع میشدیم خونه مامانم ولی امسال شب یلدا مامان و بابام جایی دعوتن واسه عقد و شام م ...

منم امسال یه نو رسیده دارم که یلدامو قشنگتر کرده😍

باخانواده ی ۵ نفریم دور هم  میخوایم خوش بگذرونیم🤗

منم امسال یه نو رسیده دارم که یلدامو قشنگتر کرده😍 باخانواده ی ۵ نفریم دور هم  میخوایم خوش بگذ ...

آخی عزیزم خدا حفظش کنه  سه تا بچه داری 😍😍😍 چقدر خوب 

ممنونم عزیزم آره سه تا  دارم☺

وای خوش به حالت انقدر دوست دارم سه تا بچه داشته باشم خدا حفظشون کنه زیر سایه مامان و بابا شون بزرگ بشن خوش بگذره بهتون عزیزم😍😍😚😚😚

2706