2703
2553
عنوان

بوی یلدا را میشنوی ؟

3526 بازدید | 33 پست

‍ بوی یلدا را میشنوی؟

انتهای خیابان آذر...

باز هم قرار عاشقانه پاییز و زمستان..

قراری طولانی به بلندای یک شب..

شب عشق بازی برگ و برف...

پاییز چمدان به دست ایستاده !

عزم رفتن دارد...

آسمان بغض میکند... میبارد.

خدا هم میداند عروس فصل ها چقدر دوست داشتنیست...🍁

کاسه ای آب میریزم پشت پای پاییز...

و... تمام میشود🍂

پاییز، ای آخرین روزهای عاشقی،

رفتنت به خیر...

سفرت بی خطر 💛

🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂🍁🍂

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....

هایدی جان شما منو نمیشناسی ولی من به طرز عجیبی برات خوشحال شدم باردار شدی مامان شدنت مبارک خانمی بالاخره بی بی مثبته رو دیدی😉

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤
هایدی جان شما منو نمیشناسی ولی من به طرز عجیبی برات خوشحال شدم باردار شدی مامان شدنت مبارک خانمی بال ...

ممنونم عزیزم

شما خیلی لطف دارین به من😊

آره بالاخره دیدم...البته واسه بار سوم😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وای جدا بار دار شدی؟ مبارکه خانمی. برای ما هم دعا کن چشممون به جمال بی بی چک  مثبت روشن بشه😜😜😜

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
هایدی جان شما منو نمیشناسی ولی من به طرز عجیبی برات خوشحال شدم باردار شدی مامان شدنت مبارک خانمی بال ...

ان شاءالله خبر بارداری شمارو هم زودتر بشنویم و ما هم بسی شاااااد و خوشحال شویم🤗

2714
ای بابا  حالا یه دقیقه بیشتر یا یه دقیقه کمتر

عزیزم بحث یک دقه بیشتر یا یک دقه کمتر نیست بحث اینه که یلدا یکی از جشن های باستانی ماست که مناسفانه فقط از جشنهای ایرانیان نوروز و یلدا باقی مونده. چرا ما همیشه باید عزادار باشیم همیشه شهادت یه امامه جشن خیلی کم دارن ایرانیها. بیشتر سال توی عزا میگذره

آخرین شنبه پاییز است.🍂

بیچاره پاییز...🍁

برگ ریزان هم کرد و کسی دردش را نفهمید...

من مانده ام اینهمه اشک برای چیست؟!

راستی کسی نمی داند پاییز عاشق کیست؟!

پاییز بی دل این روزهای آخر را به سختی میگذراند.

فکر کنم دیوانه شده،

خودش را باخته وگرنه

پاییز و اینهمه سرما...❄️

پاییز و اینهمه برف...🌨

پاییز و اینهمه زمستان...

پاییز آخرین دقایق حضورش را با دوستی و محبت و شمع و انار و شیرینی، هندوانه، کنارمان می ماند و درگرمترین لحظات باهم بودنها به نرمی جای خود را به زمستان خواهد داد.

آن یــــــک دقیقه هم از آن شما ،

پاییز رفتنی باید برود.

فقط یک حرف...

اگر کسی معشوقه پاییز را میشناسد

خبر دیوانگیش را به گوشش برساند

این آخرین روزهای پاییزی...

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عزیزم بحث یک دقه بیشتر یا یک دقه کمتر نیست بحث اینه که یلدا یکی از جشن های باستانی ماست که مناسفانه ...

بحث نکنین خانما😉

هر چیزی جای خودش

الان یلدا در پیشه

واسش تدارک ببینیم😊

آخرین شنبه پاییز است.🍂 بیچاره پاییز...🍁 برگ ریزان هم کرد و کسی دردش را نفهمید... من مانده ام ...

عالی بود 

مرسی👌

این شادی که می فرمایید برای چند درصد افراد کشور؟ 

می دونی خیلی ها اذیت می شن نمی تونن جواب خواسته های بچه هاشون رو بدن برای شب یلدا، تلویزیون داره خودشو می کشه، 

انار 

هندونه 

آجیل 

.....

خودم هر سال تو یه مهمونی بزرگ که حدود 70نفریم از فامیل های مامانم شرکت می کنم، ولی درکی از این همه خوشحالی واسه یه دقیقه کمتر و بیشترش ندارم 

این شادی که می فرمایید برای چند درصد افراد کشور؟  می دونی خیلی ها اذیت می شن نمی تونن جواب خواس ...

یه دقیقه کمتر و بیشتر فقط بهانه ایی واسه دورهمی و شادیه...

فکر نکنم درکش اینقدر سخت باشه...

در ضمن منم آجیل نمیخرم امسال....

مگه حتما باید آجیل باشه؟

یلدا بهانه ی باهم بودنه!

2706