2737
2734
عنوان

دکتر پوست و مو....

1553 بازدید | 7 پست
سلام دوستان.
میشه لطفا یک دکتر پوست خوب بهم معرفی کنید. دوست دارم یکم به پوستم برسم نمیدونم از کجا باید شروع کنم. یک دکتر خوب میخوام که یک دور چشم مناسب با سن و جنس پوستم بهم معرفی کنه یا یک لایه بردار و .......
مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر اریان فرج اللهی

سه راه زعفرانیه ساختمان زعفرانیه

البته اگه بتونی ازش نوبت بگیری بی نظیره حرف نداره...خیلی دیر به دیر نوبت می ده

اسمشو تو گوگل سرچ کن شماره مطبشو پیدا می کنی

موفق باشی
من بدم،...اما تو که خوبی چرا؟!...
من چند سال پیش دکتر قلی زاده میرم خیلی خوش برخورده. برای درمان جوش صورت خودم که کاملا خوب شد و بعد برای زیبایی پیشش میرم که عالیه البته 6 جلسه لیزر بدن یکسال پیش هم انجام دادم که خوب بود.در ضمن برای درمان ریزش موی سر همسرم هم درمان و دارو کاملا موثر افتاد و ریزش موی سر همسرم قطع شده و رویش مجدد مو داره هر کدوم از دوستام و آشناهام هم پیشش فرستادم راضی بودند .شماره مطبش رو میزارم کسی خواست مطبش شهرک غربه - 22132327

سلام آیلا جان

من یه دکتر پوست و موی عالی میشناسم!

دکتر لیلا فرد که تمام خدمات ویژه پوست را انجام میدن و در جلسه معاینه، علاوه بر اینکه عکس هزار برابر از پوستتون میگیرن و نوعش را تشخیص میدن، تمام خدماتی که پوست نیاز داره و کرم های درمانی مناسب را برای شما تجویز میکنند.از طریق اینستاگرام باهاشون آشنا شدم و فهمیدم تخصصشون را در امریکا گرفتند، وقتی وارد مطبشون شدم انقدر لاکچری بود انگار خود امریکاس! تمام لک ها و جوش های صورت من بعد از لیزر های جوانسازی و میکرودرم، از بین رفت   

برو پیش دکتر خدایاری مطبش تو پیروزی روبروی متروی نیرو هواییه. خیلی مجهزه یه دستگاه جدید واسه لیزر موهای زائد آورده که اصلا احساس درد نمی کنی. واسه جوانسازی پوستم دستگاه های مجهزی داره من رفتم با RF برام انجام داد. خیلی راضی بودم ازش. شماره مطبشو میذارم قبل اینکه برین وقت بگیرین حتما ۷۷۱۶۲۹۳۰

2740