2737
2739
عنوان

محلول برای کم پشتی مو

| مشاهده متن کامل بحث + 377656 بازدید | 69 پست

من از این پیج خرید کردم روغنهاشون واقعا طبیعی بود ،خیلی خوبه که اگه ازیه محصول راضی هستیم به همه بگیم ،هم خیلی روغن هاشون طبیعیه بود وهم اینکه من بعد یه هفته که هرروز محلول جادویی رو به موهام زدم ریزشش به یک سوم قبل رسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام

تاریخ شروع استفاده از محلول...۲۷ آبان...هرروز

نتایج استفاده....۱.خوش حالت شدن و حجم گرفتن موهام

۲.ضخیم شدن شاخه مو

۳.کاهش ریزش مو

۴.کف سرم پر از مو ریزه شده😀که هر هفته یک سانت به قدش اضافه میشه🙌😀

۵.تو قسمت خالی ابروهامم مو ریزه دراومده😃

انشالله تا عید هممون گیسو کمند میشیم😍😎🙏

اول خدایا شکرت...بعد سپاس از بانو شیوانا😗😗😗با تشکر از سحر استارتر تاپیک😗😗😗

سلام 

از ۴ دیماه شروع کردم به استفاده از محلول و تا دیشب (۱۶) دیماه که میشه ۱۳ روز ، هر شب از محلول استفاده کردم (فقط سه شب رو از دست دادم) پس تا ۱۶ دیماه ۱۰ مرتبه ست که استفاده کردم . 

تغییرات چشمگیری که داشتم ؛

۱ - توقف ریزش بیش از حد موهام (از روزی ۱۰۰ تا به ۱۵ الی ۲۰ تار مو .

۲ - خوش حااااااالت شدن موهام .

۳ - براق شدن موهام .

۵ - لطیف و نرم و حجیم شدن موهام . (چون موهام دکلره ست 🙁 حتما باید دوش آخرم رو از ماسک مو استفاده میکردم ولی الان ماسک مو نمیزنم ! تو توضیحات پایین نوشتم که چیکار کردم)

۴ - سفت شدن ناخن هام به دلیل ماساژ سرم (حین ماساژ ، محلول به ناخون هام آغشته میشد)

۵ - سفت شدن ریشه مو و پوست سرم .

نحوه ی استفاده من ؛

هر روز تقریبا ساعت ۶ الی ۷ عصر (شاغلم) محلول رو میزنم به موهام و تو ظرف جدا مقداری روغن نارگیل میزارم پیش بخاری تا آب شه و یه کمی روغن زیتون قاطی میکنم و موهامو باهاش چرب میکنم . هر چند دقیقه یک بار کل موهامو ماساژ میدم . (سعی کنید روغن ها و حناتون رو از اول بهترین ها باشه . از جای معتبر تهیه کنید) تقریبا ساعت ۱۰ شب میرم حموم (بیشتر از ۲ ساعت میزارم بمونه) . و با شامپو گیاهی ۲ مرتبه موهامو میشورم (خیلی ملایم . مثل ماساژ دادن)

این چرب کردن موهام باعث شده که تو حموم از ماسک مو دیگه استفاده نکنم 😊😊

اینم بگم که ؛ تو یک دوره موها شروع میکنه به خارش و ریزش (واسه من روز نهم ریزشش شروع شد) 😍

موفق باشید

* لطفا تو این تاپیک فقط تجربیاتتون رو بنویسید . دوستانی که جدید هستن و میخوان کسب اطلاع کنن بیان تاپیک زیر * 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو?postId=51214545

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1385459/کسانی-که-مشکل-سفیدی-مو-دارند-بیان-بخونن

تووووووووووجّه توووووووووووجّه                     من کاربریمو لغو میکنم زیییییییییییرا باهاش از تجربیاتم در مورد حکیم  گفتم که واقعا بهش مدیونم، بیماریهای لاعلاجی از من و اطرافیانم خوب کرده و درمانهایی درحد معجزه ازش دیدم بنابراین حاضر نیستم کسی بیاد غیبت اونو به من بکنه و اگرم دفاع کنم بگه تو پول میگیری.آیدی شیوانارو بستم چون هر حرفی نیاز بود گفتم و شونزده ساعت وقت گذاشتم براتون تاپیک جمع بندی زدم.اگرم سوالی دارید از بقیه دوستان توی تاپیک بپرسید همه دوستان پروفسورای محلول دارن.من حقیقتا پنج ماهه شبانه روز پاسخ دادم و دِین خودمو ادا کردم.چیزی ناگفته نمونده. در کنارتون هستم ولی یه دوست معمولی.نه کسی که محلول رو معرفی کرده.جواب سوالاتون رو از توی تاپیک محلول برای کم پشتی مو پیدا کنید.من هشتصد ص خوندم تا این محلول رو پیدا کردم از یک تاپیک خاموش برای شما دو ص تمام تجربیاتم رو جمع آوری کردم از سه سال نتایجی که روی سر حدود چهارصد فرد مختلف دیدم.امیدوارم بهترین استفاده رو بکنید.شیوانا تموم شد کاربریشم بسته شد.دیگه کسی به این نام صدام نکنه لطفا. اینم به تجربیات قبلم تو این چند ماه اضافه شد که بعضیها ممکنه دیرتر جواب بگیرن یا بدون ریزش شروع کنن و بعد از زدن محلول تازه ریزش بگیرن(موهایی که بعدا قرار بوده بریزه میریزه نه موی سالم) اگرم محلول زدید در هیچ حالتی یهو ول نکنید.ممکنه موهاتون بریزه.اگرم میخواید محلول رو بزنید اول تاپیک محلول برای کم پشتی مو رو خوووووب بخونید.چون خیلیا در اثر بدفهمی مدتی اشتباه مصرف کردن
2738

به نام خدا 

من هم يه فريب خورده هستم   

از 7 آذر ماه شروع كردم يك روز در ميون كه از اول ديماه شده هر روز به جز شبهاي جمعه (خخخخخخخ)

ريزش اوليه موهام روزانه 80-90 تا 

الان ريزش 1/3-1/4 شده كه در دوران نزديك پريودم يكم بيشتر ميشه 

محلول رو هر شب ساعت 9/5-10 ميزنم صبح ساعت 5/5 ميشورم 

رويش مجدد رو نميدونم ولي همش شكل علامت سوالم چرا فرقم بسته شده اينقدر ؟! پس 100% رويش هم دارم 

آقا يه حال و هوايي دارم مثال زدني خيليييييييي حال خودمو موهام خوبه خيييييييييلي

آها يادم اومد دمنوش هارم اسطخودوس بي خوابم كرد نميخورم ولي از يكهفته پيش شنبليله و گزنه رو شروع كردم 

باع...

با سلام

الی هستم، یک معتاد به محلول

از 6 آذر گرفتارشم، روز در میون استفاده می کنم ازش و میذارم بین 2 تا 4 ساعت روی موهام بمونه

ریزشم نه قطع شده نه کم، اما موهایی که میریزه همه ریشه سیاه دارن و معلومه ماهها قبل مردن طفلکیا

اما انگار رویش داشتم. چون زیر انگشتم تیغ تیغی حس می کنم

بسیار خوشبینم و شکککککک ندارم از این محلول نتیجه میگیرم

چون درمانهای غیر شیمیایی واقعا در بلند مدت جواب میده، اما من تو همین مدت کوتاه رویش داشتم

به ابروهام هم همون روز در میون میزنم و خیلی خیلی خوب شده ابروهام. تاجش اول خالی شد، اما خیلی سریع دراومد و پر و قشنگ شد

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
سلام تاریخ شروع استفاده از محلول...۲۷ آبان...هرروز نتایج استفاده....۱.خوش حالت شدن و حجم گرفتن موه ...

واااقعااا اینقد تاثیر داشت؟

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

برای تبادل نظر لطفا بیاین این تاپیک 

مرسی 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1479603/کم-پشتی-مو?postId=51491099

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
نکاتی که باید در این مدت و بلکه همیشه در نظر بگیریم و رعایت کنیم: 1 - موهاتون رو با شونه و یا ب ...

سلام. ممنون از توضیحات خوبتون... یه سوال 

این محلول برای ریزش ارثی هم کاسازه؟ 

به پیج کاریِ من سر بزنید آبجیا،قدمتون رو گولیا چشام.     @daf_player_nafass

سلام خانمها

من ۲۵ دفعه از این محلول زدم. ۸ دفعه اول خیلی پراکنده زدم. ولی بقیش رو هر روز پشت سرذهم زدم. هر دفعه هم حدود ۴ ساعت میزارم رو سرم. شامپو عم بچه فیروز استفاده میکنم

تاثیراتش روی موهای من:

۱. شوره و پوست ریزی شدید سرم از همون دفعه اول کم شد و دفعه دوم کامل برطرف شد. 

۲. ریزش موهام از همون دفعه اول کمتر شده. تقریبا یک سوم قبل میریزه. 

۳. نوی جدید در نیاوردم ولی کاملا احساس میکنم موهام ضخیم تر شده و فرق سرم خیلی جمع شده. 

۴. خارش و گز گز سر از دفعه ۲۰ استفاده دارم

عکس اول بعد از استفاده. عکس دوم قبل از استفاده

2706