2733
2734
عنوان

خدا.... التماست می کنم مرگمو برسون

4537 بازدید | 50 پست

خیلی سخته به تمام درها بزنی بسته باشه در مرگ و جهنمم بسته باشه. خیلی سخته هزار و یک درد داشته باشی و نتونی نه با دوست نه با مادر و نه با روانشناس و روانپزشک درمیون بذاری. درمان نشی و بعدا مدام به روت بیارن که تو بیمار روانی هستی. به خاطر همین از پیگیری درمان هراس دارم. قبلا هم گفتم بارها و بارها التماس کردم به مادرم که منو پیش روانشناس ببره من به خاطر مشکلات متعدد جسمی و روحی ای که دیدم افسردگی شدید گرفتم و همین افسردگی وحشتناک ترین رفتار ها و افکار و بیماری ها رو به سراغم آورده. اما مادرم با اینکه خودش پزشکه اما نمیخواد باور کنه که من افسرده شدم همش میگه تغییر خلق موقته. پدرم اصلا نمیدونه استرس چیه وقتی از شدت ناراحتی گریه می کنم داد و بیداد راه میندازه که تو هیچوقت شاد نبودی. میگم تو اینترنت خوندم که همچین چیزهایی رو نباید به افراد افسرده بگی عصبانی میشه که چرا سراغ همچین مطالبی میری؟ خب وقتی با کسی نمیتونم درد و دل کنم سرچ این موضوعات و تحقیق کردن راجع بهشون مث پیدا کردن همدرده. از اونطرف خواهر بد اخلاق بد دهنم که نگاهشم می کنی زیرلب جلوی هرچی مهمونه فحش میده. اونوقت همه دورشن به دکتر دکتر گفتن. اما من که همش باهاشون بگو بخند دارم انگار که نه انگار وجود دارم. گاهی احساس می کنم یه روح نامرئی ام که دیده نمیشه. خیلی میترسم تا الان حتی یک ثانیه هم خوابم نبرده و خودم رو آماده کردم برای مقابله با رفتار مادرم و پشت سرش داد های پدرم. همش میگن خودتی باید خودتو درست کنی. قسمشون میدم من به کمک احتیاج دارم بدتر عصبانی میشن. دیگه نمی تونم. به خدا همین الان بگن اگه میخوای بمیر و تا ابد تو جهنم بسوز قبول می کنم. دیگه چقدررر صبر؟ هیچکس به اندازه ی من دوست نداره نجات پیدا کنه. متاسفانه من تنهام. میخوام ختم صلوات بگیرم فقط واسه ی خلاص شدنم. داااغون میشم وقتی دانشجوهای پزشکی رو می بینم.

خدا؟ تو از همون اول میدونستی من دوست دارم هرچی زودتر دانشجو شم و حسرت به دلم گذاشتی؟ واسه چیزی که یه دوران عادیه واسه هرکسی من باید در حسرتش بسوزم؟

پ.ن: بیسان جان تو رو خدا منو سرزنش نکن. کسی رو برای درد دل نداشتم اونم کله ی سحر مهمونم داریم. قول میدم کمتر بیام سایت.

هرکسی هرچی داره بگه، اما به کسی توهین نکنید خواهشا. حتی از روی دلسوزی. مرسی

خواهش میکنم برای مردن و خلاص شدن من دعا کنید. شما ها که دعاتون درگیره، امیدوارم هرررررچی از خدا میخواید معجزه وار براتون فراهم کنه. تو رو خدااااااااااااا خواهش کردم ازتون.

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بهت حق ميدم يه مدت به معنويات پناه ببر واقعا نمازات رو اول وقت بخون و با خدا درددل كن خانوادت خيلي دارن بهت ظلم ميكنن ولي متوجه اين ظلم نيستند 

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.

چرا این قد سخت میگیری به خودت. مریضی که مریضی. مگه فقط تو مریضی. خاله من سی ساله قرص اعصاب میخوره هیچ مریضی دیگه ای نداره. شما باید ببینی ریشه مشکلت از کجاست. خونوادت راست میگن اول از همه خودت باید بخوای خوب شی. خیلی از پدر و مادرا به بچه هاشون اهمیت نمیدن زیاد واست مهم نباشه. خودت یواشکی برو روانشناس یا روانپزشک مگه ادم همه چیشون به همه میگه.زندگیو راحت بگیر مشکل لا علاج نداری که مثل خیلیای دیگه خداروشکر. قران زیاد بخون هر شب یه سوره بزار تو گوشت گوش کن ارامش میده به ادم. چای گل گاو زبون با نبات درست کن بخور اسطوخودوس دم کن . شما مشکلت حساس بودنو زودرنج بودنته. من خودم اگه همه دنیا بهم حرف بزنن اصلا اهمیت نمیدم 

عزيزم حالا كه اينجوريه شرايطط خودت به داد خودت برس. برو دكتر خودت

🌼🌸الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ. وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ.🌼🌸
چرا خودت نمیری دکتر ؟  اونها رافعلا بیخیال شو . نمیخوان قبول کنن. براشون سخته . اما تو هم اگه د ...

روانشناس زن نداریم تو شهر یا نوبتش گیر نمیاد. نمی تونم با خانوادم در میون نذارم. باید برم تهرانی... جایی..

هرگز باطن زندگی خود را با ظاهر زندگی دیگری مقایسه نکن، به دیگران حسادت نکن و از زندگی خود راضی باش و این برای تو بهتر است اگر بدانی.
2738
چرا این قد سخت میگیری به خودت. مریضی که مریضی. مگه فقط تو مریضی. خاله من سی ساله قرص اعصاب میخوره هی ...

خواهش میکنم شما که مشکلات من رو نمیدونید نسخه ی الکی نپیچید و تشخیصاتون رو برای خودتون بذارید. من که نگفتم مشکلم چیه که انقدر با قطعیت نظر میدی. پزشک هم که باشی باید کلی بیمار رو سوال پیچ کنی برای شرح حال گیری. مخصوصاً تشخیص نوع بیماری و وجود بیماری بسیار بسیار سخته و حتی مرز باریکی بین سلامت و بیماری و بیماری های مختلف هست.

مسترسم ايده بدم بيان بگن ى كتاب خوندى مارو كشتى😢ولى به شمام ميگم حتما كتاب چهار اثر از فلورانس اسكاول شين رو بخون خيلى كمك ميكنه ديدت نسبت به خودت و زندگى و اطرافيان بهتر ميشه مخصوصا براى خودشناسى خيلى خوبه 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
من بهت حق ميدم يه مدت به معنويات پناه ببر واقعا نمازات رو اول وقت بخون و با خدا درددل كن خانوادت خيل ...

نماز... کاش میتونستم نماز بخونم. اصلا فراری ام. الان عاشق دعا کردن و راز و نیاز با خدا میشم دو دقیقه بعد متنفر از همه چی. میگم مشکلم حاده بگید نه. باز هم ممنونم از شما که لطف کردید راهنمایی کردید.

مسترسم ايده بدم بيان بگن ى كتاب خوندى مارو كشتى😢ولى به شمام ميگم حتما كتاب چهار اثر از فلورانس اسكا ...

خیلی ممنونم. دوست ندارم در مقابل همه ی راهکار ها مقاومت کنم بالاخره باید یه چیزی رو پذیرفت، اما من تحمل موندن سر کتاب و استمرار مطالعه رو ندارم. فرار می کنم احساس می کنم اون کتاب دشمن منه. یهو حالم بد میشه. بارها شده خواستم کتابهایی با موضوعات علمی و دلخواه رو بخونم، یهو وسط خوندن حالم ازش بهم خورده.

اول از هر چیز باید خودت بلند شوی به خدا توکل کن و بلند شو همه چی بسپار به خودش بعدش واسه بی خوابی حتما یه دکتر برو بی خوابی مشکلات روحی و جسمی صد برابر میکند

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
من از خدا میخوام بهت حال خوب و آرامش بده 

آرامشم موقتیه. موقتیه... اوضاع وحشتناک تر هم میشه در آینده.

2706